اخبار ورزشی

آنچه در قرعه کشی فینال جام حذفی گذشت!! 1394/02/09

آنچه در قرعه کشی فینال جام حذفی گذشت به شرح ذلیل می باشد و مراسم قرعه‌ کشی مکان فینال جام حذفی فوتبال ایران با حواشی و صحبت‌ های جالبی همراه بود.

سوشا مکانی یک پرسپولیسی تمام عیار 1394/02/08

سوشا مکانی یک پرسپولیسی تمام عیار این نظری است که خود دروازه بان پرسپولیس داشته و می گوید من هوادار پرسپولیس هستم و از همه پرسپولیسی‌ ترم.

دوران پیام صادقیان در پرسپولیس به پایان رسید 1394/02/07

دوران پیام صادقیان در پرسپولیس به پایان رسید این دوران دو ساله حضور پیام صادقیان در پرسپولیس سرانجام در این نقطه به اتمام رسید که سرمربی کروات قرمزپوشان ناامید از اصلاح او وی را در اختیار باشگاه قرار داد تا درباره اش تصمیم بگیرند.

عذرخواهی مجدد بازیکن پرسپولیس از پیشکسوتان 1394/02/07

عذرخواهی مجدد بازیکن پرسپولیس از پیشکسوتان و تاکید بر این که علت حرکت نسنجیده اش ناراحتی از باخت پرسپولیس بوده و این که توقع نداشته در آن شرایط چنین جمله ای را از سوی یک هوادار بشنود.

پورحیدری حامی جدید سرمربی استقلال 1394/02/06

پورحیدری حامی جدید سرمربی استقلال شده است و این عضو هیات مدیره باشگاه که در نیم فصل اول از شرایط بدنی استقلال انتقاد می‌ کرد حالا دیگر تمایلی به صحبت در مورد این مسائل ندارد.

کی ‌روش تا جام جهاني 2018 روسيه در ایران ماندگار شد 1394/02/05

کی ‌روش تا جام جهاني 2018 روسيه در ایران ماندگار شد.با توجه به اتفاقات اخير به نظر مي‌رسد کارلوس کي‌روش توانسته موافقت مسوولان فوتبال و ورزش ايران را براي ادامه همکاري روي نيمکت تيم ملي را به خود جلب کند.

گل محمدی گزینه احتمالی پرسپولیس 1394/02/01

گل محمدی گزینه احتمالی پرسپولیس است البته این خبر از سوی سیاسی تکذیب شد اما یحی گل محمدی هنوز به این خبر واکنش نشان نداده است.

حضور قلعه ‌نویی در استقلال در هاله ای از ابهام 1394/01/31

حضور قلعه ‌نویی در استقلال در هاله ای از ابهام است و امیر قلعه‌ نویی سرمربی استقلال تنها در صورتی در فصل آینده نیز روی نیمکت آبی ها خواهد نشست که خریدار باشگاه روی این مربی نظر مثبتی داشته باشد.