اخبار حوادث
مرجع قیمت روز کالاهای دیجیتال و معرفی منابع فروش بازار آی تی ایران


اخبار حوادث

سقوط هلیکوپتر در جاده هراز و کشته شدن تکنسین اورژانس 115
سقوط هلیکوپتر در جاده هراز و کشته شدن تکنسین اورژانس 115 مازندران - بر اثر سقوط بالگرد یکی از تکنسین‌های اورژانس به نام مصطفی صادقی فوت می‌ کند, تکنسین اورژانس نیز به نام هوشنگ عباسی شیرتبار از ناحیه گردن دچار آسیب دیدگی می‌ شود
حوادث چهارشنبه سوری و خطرات 4 شنبه آخر سال
حوادث چهارشنبه سوری و خطرات 4 شنبه آخر سال همگان را بر می انگیزد تا در روزهایی که نزدیک به پایان سال و فرا رسیدن آخرین چهار شنبه سال می باشد تدابیری را بیندیشند تا این حوادث را به کمترین حد ممکن برسانند.
مرگ زن میانسال به علت واژگونی وانت پیکان
مرگ زن میانسال به علت واژگونی وانت پیکان ساعت 12 ظهر دیروز در آزاد راه همدان - ساوه به علت عدم توانايی در كنترل وسيله نقليه رخ داد.
تصاویر بازسازی صحنه قتل میثم در خیابان سراج
تصاویر بازسازی صحنه قتل میثم در خیابان سراج در ذیل آمده است. فردی که اقدام به قتل جوانی به نام میثم با چاقو کرده بود با حضور در محل حادثه در خیابان سراج به بازسازی صحنه جنایت پرداخت.
اخاذی بازیگر سینما از دختر پولدار مشهدی
اخاذی بازیگر سینما از دختر پولدار مشهدی نا فرجام ماند و این بازیگر سینما که اطلاعات و تصاویر شخصی دختر پولدار را از پست الکترونیکی‌اش سرقت کرده و با این ترفند قصد اخاذی 50 میلیون تومانی از او را داشت دستگیر شد.
تصادف زنجیره ای بزرگراه امام علی 10 زخمی بر جای گذاشت
تصادف زنجیره ای بزرگراه امام علی 10 زخمی بر جای گذاشت. بر اثر تصادف 11 خودرو با یکدیگر 10 نفر از سرنشینان این خودروها مصدوم شدند.
خودکشی عجیب یک نوجوان با مقنعه مدرسه اش
خودکشی عجیب یک نوجوان با مقنعه مدرسه اش در دوشنبه ٣١‌ فروردين هنوز در هاله ای از ابهام باقی مانده و پليس آگاهی ياسوج در تحقیقاتش به نتيجه خاصی نرسيده است.
رهایی پسر آهن فروش تهرانی از چنگال گروگانگیر ها
رهایی پسر آهن فروش تهرانی از چنگال گروگانگیر ها با تلاش مأموران پلیس آگاهی صورت گرفت و این پسر ۱۴ ساله در منطقه دهکده المپیک تهران از چنگال آدم‌ ربایان آزاد شد.
زنده شدن یک مرد یاسوجی پس از مرگ
زنده شدن یک مرد یاسوجی پس از مرگ به طور معجزه اسایی رخ داد اما این مرد 25 ساله چیزی از این رفت و برگشت به دنیای دیگر در خاطرش نیست.
مکالمه با تلفن همراه مرد جوان را به کام مرگ کشاند
مکالمه با تلفن همراه مرد جوان را به کام مرگ کشانداین مرد جوان که در حال صحبت با تلفن همراه خود بود متوجه رسیدن قطار نشد و در تصادف با آن به کام مرگ فرو رفت.
تصاویر خودروی پژو 206 ای که در بزرگراه همت سوخت
تصاویر خودروی پژو 206 ای که در بزرگراه همت سوخت در ذیل امده است. شعله های آتش که از موتور خودروی سواری در بزرگراه همت زبانه می کشید با رسیدن آتش نشانان به محل حادثه مهار شد.
تصاویر تصادف مرگبار خودرو  BMW در بزرگراه همت
تصاویر تصادف مرگبار خودرو BMW در بزرگراه همت در ذیل آمده است در این تصادف 3 نفر جان باختند و یک سرنشین ب صورت معجره اسا زنده ماند.
هندوانه هایی از جنس تریاک
هندوانه هایی از جنس تریاک در بازرسی یک دستگاه کامیون توسط ماموران ایستگاه ایست و بازرسی اصفهان کشف شد.
چرخ های کامیون پدر قاتل دختر سه ساله
چرخ های کامیون پدر قاتل دختر سه ساله ای شد که در حال عبور از خیابان بود.بر اثر این بی احتیاطی این دختر بچه 3 سااله جان خود را از دست داد.
لغو ازدواج اجباری کودک یک ساله برای اولین بار
لغو ازدواج اجباری کودک یک ساله برای اولین بار در هند با کمک یک فعال در زمینه حقوق کودکان بعد از 18 سال صورت گرفت.
نجات یک کودک خردسال از درون زودپز
نجات یک کودک خردسال از درون زودپز توسط مامورین آتش نشانانی در ساعت 12:48 دقیقه روز گذشته صورت گرفت.
آتش سوزی انبار چوب در تهران مهار شد
آتش سوزی انبار چوب در تهران مهار شد این انبار چوبی به مساحت تقریبی 1000 متر مربع به علت نامعلوم طعمه شعله های آتش شده و هر لحظه آتش آن در حال سرایت به اطراف بود.
تصاویر بازگشت نوزاد ربوده شده به آغوش خانواده اش
تصاویر بازگشت نوزاد ربوده شده به آغوش خانواده اش در ذیل آمده است این کودک بیست و ششم فروردین در شهرستان تویسرکان توسط زن جوانی ربوده شده بود.
حادثه هولناک برای تماشاگران یک تیم فوتبال
حادثه هولناک برای تماشاگران یک تیم فوتبال برزیلی در پایان مسابقه فوتبال رح داد و هشت کشته برجای گذاشت.
یک کارتن خواب قربانی جدید اسید پاشی
یک کارتن خواب قربانی جدید اسید پاشی شد و پلیس کرمانشاه در جست و جوی اسیدپاش مرموزی است که بعد از مجروح کردن این کارتن‌خواب فراری شده است.
2 1   
تمامی حقوق سایت آی تی بازار ، نزد موسسه سروش ارتباطات محفوظ است، کپی برداری به هر نحو از محتوای سايت طبق شرع و قانون مجاز نمی باشد و بر اساس ماده 12 قانون جرايم رايانه ای پيگرد قانونی دارد.
Copyright 2005-2018, Itbazar.com