افزایش سرعت اینترنت

افزایش سرعت اینترنت افزایش سرعت اینترنت  : در این مقاله می خواهیم درباره بالا بردن سرعت اینترنت از طریق تنظیمات DNS با شما صحبت کنیم . ما همیشه سعی می کنیم سرعت اینترنت خودمان را بالا و بالاتر ببریم. حتما شما نیز بارها با روش ها و برنامه های مختلف سعی در اجرای این منظور داشته اید. با کارشناسان آی تی بازار همراه باشید و با یک جست و جوی ساده به آنها دسترسی پیدا کنید.
ایران و برخی کشورها سرورهای DNS کندتری نسبت به کشورهایی مانند امریکا و کشورهای اروپایی دارند. به همین دلیل بهتر است از دی ان اس های عمومی استفاده کنید تا با این کار کمی بر سرعت اینترنت خود بیافزایید. سوالی که الان برای شما پیش می آید این است که شماره های دی ان اس های مورد بحث را از کجا می توان پیدا کرد؟ چطور آنها را به تنظیمات شبکه خود اضافه کنیم؟
برای اعمال تنظیمات نیاز به داشتن تخصص زیادی ندارید. فقط مراحل زیر را دنبال کنید:
۱ – بر روی آیکن شبکه در قسمت پایین و سمت راست صفحه کلیک کنید. (مانند شکل پائین)
۲ – شبکه ای که استفاده می کنید را از لیست انتخاب کنید. بر روی آن کلیک راست کرده و Properties را کلیک کنید. به سربرگ Networking بروید. در صورتی که این امکان وجود ندارد و از شبکه لن خانگی استفاده می کنید بر روی Open network and sharing center کلیک کرده و در پنجره باز شده بر روی Local Area Connection کلیک کنید. سپس در پنجره باز شده بر روی Properties کلیک کنید.
۳ – در سربرگ Networking عبارت Internet Protocol Version 4(TCP/IPv4) را پیدا کرده و بر روی آن دوبار کلیک کنید. در پنجره جدید Use the following DNS server addresses را انتخاب نموده و شماره های دی ان اس های انتخابی خود را در قسمت های مربوطه وارد نمایید. در آخر بر روی OK کلیک کنید.
امیدوارم تغییرات سرعت اینترنت شما محسوس باشد!
در زیر شماره چند دی ان اس برتر را می بینید. می توانید از این شماره ها انتخاب و استفاده نمایید.و طبق مراحل بالا از این دی ان اس ها برای بالا بردن سرعت اینترنت خود استفاده نمائید .


Level3:               ۲۰۹٫۲۴۴٫۰٫۳             ۲۰۹٫۲۴۴٫۰٫۴
Google:               ۸٫۸٫۸٫۸                    ۸٫۸٫۴٫۴
ScrubIT3 :         ۶۷٫۱۳۸٫۵۴٫۱۲۰         ۲۰۷٫۲۲۵٫۲۰۹٫۷۷
OpenNIC4:         ۶۹٫۱۶۴٫۲۰۸٫۵۰         ۲۱۶٫۸۷٫۸۴٫۲۱۱
Public-Root5:      ۱۹۹٫۵٫۱۵۷٫۱۳۱         ۲۰۸٫۷۱٫۳۵٫۱۳۷
Comodo DNS:     ۸٫۲۶٫۵۶٫۲۶               ۸٫۲۰٫۲۴۷٫۲۰
OpenDNS:          ۲۰۸٫۶۷٫۲۲۲٫۲۲۲       ۲۰۸٫۶۷٫۲۲۰٫۲۲۰
DNS Advantage: ۱۵۶٫۱۵۴٫۷۰٫۱          ۱۵۶٫۱۵۴٫۷۱٫۱
Norton DNS:      ۱۹۸٫۱۵۳٫۱۹۲٫۱         ۱۹۸٫۱۵۳٫۱۹۴٫۱
SmartViper:      
۲۰۸٫۷۶٫۵۰٫۵۰           ۲۰۸٫۷۶٫۵۱٫۵۱

افزایش و بالا بردن سرعت اینترنت

لطفاٌ نظر , تجربیات و راهکارهای مختلف خود را در مورد افزایش سرعت اینترنت با سایر کاربران درمیان بگذارید

ثبت نظر در مورد مقاله افزایش سرعت اینترنت

ثبت امتیاز شما
گزینش امنیتی
نظرات شما در مورد افزایش سرعت اینترنت
نصوری

سلام مقاله و توضیح کامل و مناسبی رو درباره افزایش سرعت اینترنت و نحوه بالا بردن آن در سایت کاربردی آی تی بازار قرار دادید،که ازتون تشکر میکنم همچنین سرعت اینترنت تو ایزان به نسبت سایر کشورها خیلی پایین تره و از طرفی هم هزینه بالاتری داره،البته میشه پهنای باند و سرعت اختصاصی از مراکز ارائه دهندگان همچین خدماتی خریداری کرد اما تعرفه قیمتی بسیار بالایی داره.

مجتبی

سلام،مقاله خیلی خوبی درباره افزایش سرعت اینترنت قرار دادید،مراکز فروش پهنای باند اینترنت سرعت های متفاوتی رو برای افراد با توجه به نیازشون ارائه میدهند،که برخی از مراکز هم پهنای باند اختصاصی برای افراد در نظر میگیرند که هزینه بالاتری رو هم دربرداره،اما در کل سرعت اینترنت در ایران خیلی پایینه،در مقابل هزینه ای هم که در یافت میکنند خیلی زیادتره،روشی که برای افزایش سرعت اینترنت قرار دادید هم خیلی خوب بود،آی تی بازار خوب ممنون.

مریم

سلام،متاسفانه سرعت اینترنت در کشور خوبمون نسبت به سایر کشورها بسیار پایین تره و هزینه تعرفه اینترنت هم بالاست،یکی از دغدغه های اصلی مردم با پیشرفت جامعه و تکنولوژی هم استفاده از اینترنت است که نیاز به سرعت مطلوبی دارد که شرایط آن تا حد خوبی فراهم نشده،البته راه هایی وجود داره که میشه از طریق کامپیوتر شخصی سرعت را تا حد کمی بالاتر از حد طبیعی برد،البته به میزان کمی،که این روش ها هم در سایت خوب و کاربردی آی تی بازار بهش اشاره شده ممنونم از سایت خیلی خوبتون.

علی

خیلی خیلی ممنون

معین نصیری

سرعت اینترنت مملکت ما با این چیزها درست نمیشه ما لایق پیکان و پرایدو دایالاپ و ای دی اس ال 128 هستیم و باید حسرت سرعت اینترنت حتی کشورهای آسیائی رو بخوریم

پاسخ مدیر سایت:

بله ایشان دبیر کل حزب الله ایران هستند

هیلدا . م

سرعت اینترنت بدون شک بزرگترین دغدغه کاربران اینترنت ایرانی و جوان های مملکت ما در زمینه کامپیوتر هست , خیلی ممنون از روش دی ان اس پیشنهادی شما استفاده کردم و کاملاٌ بالا رفتن سرعت محسوس بود

مشاهده شده توسطcustomers on 06-Aug-2016 افزایش سرعت اینترنت افزایش سرعت اینترنت : در این مقاله می خواهیم درباره بالا بردن سرعت اینترنت از طریق تنظیمات DNS با شم رتبه:4.66666666666667