اخبار

اخبار آی تی بازار - کاربران گرامی , این بخش شامل اخبار با دسته بندی های اخبار آی تی, اخبار اقتصادی, اخبار ورزشی, اخبار حوادث, اخبار سیاسی, اخبار جالب و گوناگون می باشد . لذا خواهشمند است طبق علایق خود از بخشهای خبری پرتال دیدن فرمائید و نظرات , پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق صفحه ارتباط با آی تی بازار به اطلاع  برسانید.

انتشار اخبار آی تی و فناوری :

شما می توانید هرگونه مطلب , مقاله و یا خبر منطبق با اخبار آی تی و فناوری پرتال دارید, به ایمیل info{at}itbazar.com با ذکر نام خود یا منبع خبر ارسال فرمائید, پس از بررسی و تائید، محتوای خبری با ذکر لینک سایت یا وبلاگ شما و منبع خبر در پرتال انتشار خواهد یافت .

فروش دوربین عکاسی فوجی فیلم XF10  از ماه آینده 1397/04/30

دوربین کامپکت فوجی فیلم XF10 با مجهز شدن به سنسور APS-C می تواند تصاویر را با کیفیت بهتری نسبت به دوربین های قبلی فوجی فیلم به ثبت برساند، دوربین عکاسی XF10 با تمام قابلیت های جدیدی که دارد تنها با قیمت 500 دلار در بازار دوربین به فروش خواهد رسید.

بازار کار سایت استخدام bazarekar.ir 1395/02/23

سایت بازار کار و استخدام bazarekar.ir یک پایگاه اینترنتی بازار کار ایران است جدیدترین اخبار استخدام بانک ها شرکت های خارجی استخدام رسمی اداره های دولتی سایت کاریابی استخدام افراد جویای کار و رفع نیاز کارآفرینان و..

تعرفه حق بیمه تامین اجتماعی سال 95 1394/12/09

تعرفه حق بیمه تامین اجتماعی سال 95 برای کارگران و مشمولین قانون کار و کارفرمایان هنوز به صورت قطعی تعیین نشده است و اعلام قطعی حق بیمه های جدید منوط به تعیین حداقل دستمزد در سال 95 توسط شورای عالی کار خواهد بود

عیدی سال 95 و مقایسه با عیدی و پاداش سال 94 1394/12/05

عیدی سال 95 و مقایسه با عیدی و پاداش سال 94 موضوعی مهم برای شاغلان در حوزه های مختلف کاری می باشد که در بهمن ماه و اسفند ماه کارمندان و کارگران و بازنشستگان و مستمری بگیران و ... همگی منتظر اعلام های رسمی برای مبالغ دریافتی آن می باشند.

پایه حقوق سال 95 با حداقل دستمزد وزارت کار 1394/12/05

پایه حقوق سال 95 با حداقل دستمزد وزارت کار در پایان سال 94 تعیین خواهد شد و در سال جدید بر اساس این تعرفه ها میزان حقوق و دستمزد کارمندان و کارگران بخش های مختلف برای سال 95 تعیین خواهد گردید و طبق این مبالغ حق بیمه برای افراد معین خواهد شد.

سقوط هلیکوپتر در جاده هراز و کشته شدن تکنسین اورژانس 115 1395/06/31

سقوط هلیکوپتر در جاده هراز و کشته شدن تکنسین اورژانس 115 مازندران - بر اثر سقوط بالگرد یکی از تکنسین‌های اورژانس به نام مصطفی صادقی فوت می‌ کند, تکنسین اورژانس نیز به نام هوشنگ عباسی شیرتبار از ناحیه گردن دچار آسیب دیدگی می‌ شود

حوادث چهارشنبه سوری و خطرات 4 شنبه آخر سال 1394/12/21

حوادث چهارشنبه سوری و خطرات 4 شنبه آخر سال همگان را بر می انگیزد تا در روزهایی که نزدیک به پایان سال و فرا رسیدن آخرین چهار شنبه سال می باشد تدابیری را بیندیشند تا این حوادث را به کمترین حد ممکن برسانند.

تصاویر بازسازی صحنه قتل میثم در خیابان سراج 1394/02/13

تصاویر بازسازی صحنه قتل میثم در خیابان سراج در ذیل آمده است. فردی که اقدام به قتل جوانی به نام میثم با چاقو کرده بود با حضور در محل حادثه در خیابان سراج به بازسازی صحنه جنایت پرداخت.

آنچه در قرعه کشی فینال جام حذفی گذشت!! 1394/02/09

آنچه در قرعه کشی فینال جام حذفی گذشت به شرح ذلیل می باشد و مراسم قرعه‌ کشی مکان فینال جام حذفی فوتبال ایران با حواشی و صحبت‌ های جالبی همراه بود.

سوشا مکانی یک پرسپولیسی تمام عیار 1394/02/08

سوشا مکانی یک پرسپولیسی تمام عیار این نظری است که خود دروازه بان پرسپولیس داشته و می گوید من هوادار پرسپولیس هستم و از همه پرسپولیسی‌ ترم.

تزریق چربی بدن به صورت دائمی بجای تزریق ژل و پروتز موقت 1394/08/08

تزریق چربی بدن به صورت دائمی بجای تزریق بوتاکس ژل و پروتز موقت چرا بهترین روش شناخته شده؟روش مطمئن تزریق چربی برای پروتز لب-پروتز گونه-رفع چین چروک های پیشانی و گردن-رفع چین اخم پیشانی یکبار بصورت دائمی از نگاه دکتر بهروز باريک بين

تصاویر ساختمان متحرک در تهران شهرت جهانی یافت 1393/07/30

تصاویر ساختمان متحرک در تهران شهرت جهانی یافت | این ساختمان ۷ طبقه (با طبقات زیر زمین و همکف) دارای ۳ اتاق متحرک است. این بنا که با نام ساختمان "شریفی ها" شناخته می شود، یک باشگاه داخلی، یک استخر و....