معرفی آی تی بازار
مرجع قیمت روز کالاهای دیجیتال و معرفی منابع فروش بازار آی تی ایران


معرفی آی تی بازار

به نام خــــــدا

در حال حاضر سایت itbazar.com  تنها سایت 100% اختصاصی در زمینه IT به زبان فارسی میباشد که از سال 89 تا کنون به ارائه خدمات در خصوص معرفی منابع و فعالان بخش IT و کالاهای دیجیتال به مصرف کنندگان نهایی با امکان مقایسه قیمت بین صدها فروشنده و گسترش شبکه همکاری میان منابع واردکننده و فروشندگان تهران با تمامی همکاران در مراکز استانها و شهرستانهای ایران  می پردازد.

خدمات آی تی بازار برای فروشندگان محترم :

  • وجود مدیران باتجربه 2 دهه، که در این حوزه از توزیع کنندگان و فعالان بخش IT بوده باعث گردیده که راهکارهای ویژه و منحصر به فردی برای افراد، شرکتهای کوچک، در حال توسعه و بزرگ از طریق معرفی کالا و خدمات در بستر وب و دنیای وسیع بازاریابی اینترنتی داشته باشند.
  • گسترش روز افزون استفاده از اینترنت موقعیتی ویژه را در اختیار فعالان بخش IT  قرار میدهد تا با استفاده از آن بتوانند به معرفی خدمات و کالاهای خود با هزینه ای به مراتب کمتر از روشهای سنتی با بازدهی بالاتر بپردازند.
  • در سایت آی تی بازار، فعالان بخش IT می توانند از جدیدترین روشها ی CRM ( مدیریت ارتباط با مشتریان ) و روش های PRM ( مدیریت ارتباط با نمایندگان ) فعالیت مجموعه خود را گسترش داده و ارتباطات سازمان خود با مصرف کننده نهایی را بهبود ببخشند.
  • آی تی بازار در وب سایت خود یک بسته کامل بازاریابی و فروش را در اختیار شما فعالان بخش IT قرار داده و کمک میکند بازار هدف خود را شناخته ؛ خود را معرفی کرده و مخاطب بیشتری جذب نموده و آنها را برای استفاده از خدمات خود متقاعد سازید.
  • آی تی بازار به فعالان و منابع بازار IT ایران کمک میکند تا علاوه بر بالابردن فروش نقدی خود به مصرف کنندگان نهایی و ارگان های دولتی، با همکاران تهران و تمامی شهرستان های ایران نیز ارتباط داشته و شبکه مشتریان و نمایندگی های خود را بصورت مویرگی ایجاد و تقویت کنند.

خدمات آی تی بازار برای مصرف کنندگان محترم :

  • آی تی بازار به مصرف کنندگان عزیز کمک میکند که بدون هیچ هزینه ای، کالا و خدمات خود را در ویترین آی تی بازار جستجو کرده و پس از مشاهده  تصاویر کالا، مشخصات فنی، نقد و بررسی و همچنین با مطالعه بخش گارانتی های معتبر ، کالای خود را با بهترین گارانتی و خدمات پس از فروش تهیه نمایند.
  • سایت itbazar.com باتوجه به نیاز مبرم عموم مردم، طراحی شده  تا در اسرع وقت بتوانند کالا یا خدمات مورد نیاز خود را با پایین ترین قیمت از میان منابع و فروشندگان برتر بازار تهیه نمایند.

کلیه فعالیت های سایت آی تی بازار تحت قوانین و مقررات موضوعه کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد. در پرتال جامع ITBAZAR طبق قوانین سازمان ثبت شرکتها و موسسه های غیرانتفاعی تحت هر عنوانی، هیچگونه عملیات فروشی انجام نمی شود، فروش محصولات IT  فقط در فروشگاهها و شرکتهائی که سایت، ایشان را معرفی می کند صورت می پذیرد.

 

تبلیغات اینترنتی

 

تمامی حقوق سایت آی تی بازار ، نزد موسسه سروش ارتباطات محفوظ است، کپی برداری به هر نحو از محتوای سايت طبق شرع و قانون مجاز نمی باشد و بر اساس ماده 12 قانون جرايم رايانه ای پيگرد قانونی دارد.
Copyright 2005-2018, Itbazar.com