اطلاعیه های آی تی بازار

 اطلاعیه 7 - مورخ 1395/10/07

اطلاعیه حذف گارانتی های فاقد مجوز اتحادیه:

با توجه به هدف گذاری اتحادیه معظم صنف فناوران رایانه تهران در جهت ریشه کن نمودن کارتهای گارانتی بی اصالت و ساماندهی بازارخدمات پس از فروش، سایت آی تی بازار نیز به منظور پیروی از اتحادیه صنف فناوران رایانه ، حمایت از حقوق مصرف کنندگان و گارانتی های معتبر بازار آی تی ایران، از تاریخ 1395/10/25 صرفاً گارانتی هایی  را به کاربران خود معرفی خواهد نمود که دارای مجوز رسمی خدمات پس از فروش از اتحادیه باشند، بدیهی است پس از تاریخ مذکور، گارانتی های بدون مجوز رسمی حذف خواهد گردید. لذا به همه اعضای گرامی توصیه می گردد جهت اخذ مجوز لازمه اقدامات لازم را به عمل آورند.

 


 

اطلاعیه 6 - مورخ 1394/5/18

احتراماً بدینوسیله به اطلاع می رساند، کلیه فعالیت های سایت آی تی بازار صرفاً در دامنه itbazar.com انجام می پذیرد و به هیچ عنوان شعب نمایندگی، فعالیت در سایت مشابه یا دامنه دیگری ندارد.

متاسفانه مشاهده گردیده برخی از افرادسودجو و فرصت طلب با کپی کردن ایده پرتال آی تی بازار، تشابه نام دامنه سایت، اطلاعات و توضیحات کالاها ، تصاویر کالاها، لوگوهای برندها، نام گروه ها و زیرگروه های آی تی بازار حتی با تکرار حروف و کاراکترهای مشابه در آدرس صفحات و... اقدام به معرفی خود به عنوان زیر مجموعه و همکار سایت آی تی بازار نموده و سعی در جذب کاربران و اعضای فروشنده آی تی بازار را در سایت خود را دارند، آی تی بازار حاصل زحمات شبانه روزی یک گروه متخصص و خدمات صادقانه از سال 1389 در زمینه معرفی منابع معتبر بازار می باشد و استقبال بی نظیر مصرف کنندگان و اعضای فروشنده و نظر حق تعالی یک شبه صورت نپذیرفته است.

کاربران عزیز می توانند برای اطلاع و مقایسه قدمت آی تی بازار با سایت های مشابه از طریق لینک ذیل به سایت Whois مراجعه نمایند:     https://www.whois.com

قبلاً از حمایت و حسن دقت کاربران گرامی کمال تقدیر و تشکر را داریم.

 


 

 اطلاعیه 5 - مورخ 1393/12/28

نوروز

به اطلاع کلیه دوستان و همکاران محترم می‌رساند دفتر آی‌تی بازار از تاریخ 1393/12/29 لغایت 1394/01/01 به مدت یک روز ( 24 ساعت ) تعطیل می باشد و فعالیت‌های شرکت مجدداً از تاریخ 1 فروردین ماه از سر‌گرفته خواهد شد.
ضمن تبریک مجدد به مناسبت فرا رسیدن سال نو، آی‌تی بازار سالی سرشار از شادی و سر بلندی را برای شما آرزو می نماید.


 

اطلاعیه 4 - مورخ 1393/02/25

احتراماً بدینوسیله به اطلاع کلیه کاربران گرامی و فروشندگان محترم سایت آی تی بازار میرساند , در جهت افزایش سرعت و ارائه خدمات بهینه , سرور سایت آی تی بازار در تاریخ 1393/02/26 تعویض و تقویت خواهد شد, لذا با عرض پوزش فراوان، در ساعت 2.30 نیمه شب تاریخ مندرج ممکن است دقایقی سایت آی تی بازار از دسترس شما کاربران گرامی خارج گردد.

 


 

اطلاعیـه 3 - مورخ 1391/05/05

احتراما" بدینوسیله با اطلاع کلیه مسئولین محترم فروشگاهها می رساند , در جهت تکریم کاربران و حمایت از مصرف کنندگان محصولات بازار آی تی ایران، طرح کد تخفیف از تاریخ 1391/05/05 قابل اجرا بوده و خریداران به واسطه این سرویس می توانند در کنترل پنل کاربری خود پس از انتخاب فروشگاه مورد نظر، کد تخفیف دریافت نموده و از فروشنده منتخب خود در آی تی بازار، تخفیفی معادل 1% از جمع کل صورتحساب خریداری شده را استفاده نمایند. ضمن تشکر و تقدیر بابت قیمتهای منصفانه و رقابتی شما عزیزان، خواهشمند است با خریدارانی که تمایل به استفاده از این سرویس را دارند همکارای های لازم را به عمل آورید.

 


 

اطلاعیـه 2 - مورخ 1391/04/14

احتراما" بدینوسیله با اطلاع کلیه اعضای گرامی می رساند , با استعانت از خداوند متعال و پیرو استقبال کاربران از عملکرد پرتال آی تی بازار طی برگزاری جلسه هیئت مدیره موسسه سروش ارتباطات به تاریخ 1391/04/14, مصوب گردید مبلغ 10% از درآمد پرتال ITBAZAR.COM به کودکان بی سرپرست و افراد نیازمند تعلق پذیرد، خاطرنشان می شویم کلیه کاربران خریدار محصولات, اعضای فروشنده و کارکنان آی تی بازار در این مهم سهیم می باشند .

 


 

اطلاعیـه 1 - مورخ 1390/03/29
احتراماً بدینوسیله به اطلاع کلیه فروشندگان گرامی بازار آی تی ایران می رساند , گروه فنی وبسایت آی تی بازار در جهت تسریع اطلاع رسانی لیست قیمت محصولات فروشندگان گرامی به مشتریان فهیم کالاهای دیجیتال ( مصرف کنندگان نهایی , همکاران تهران و شهرستان و ارگانهای دولتی ) , پس از تلاش های بی وقفه خود در یک دوره 3 ماهه بر روی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو موفق شدند تا لیست قیمت اعضاء را در موتورهای جستجو در صفحه اول و آیتم اول گوگل در سریعترین راه ممکن به دست مشتریان برسانند .

همانگونه که میدانید دریافت لیست قیمت محصولات , قبل از خرید مهمترین و ابتدائی ترین کار یک خریدار می باشد که در گذشته و روش های سنتی از طریق فاکس این مهم انجام میگردید و این روش مشکلاتی از قبیل در دست نبودن دستگاه فاکس , ناخوانا بودن لیست قیمت محصولات و ... را در برداشت , اینک فروشندگانی که در سایت آی تی بازار لیست قیمت محصولات خود را جهت افزایش فروش در بستر بزرگ و پر مخاطب اینترنت به روزرسانی میکنند , میتوانند از مشتریان خود بخواهند که در سریع ترین راه ممکنه و در هر ساعت از شبانه روز به شرح ذیل لیست قیمت محصولات مورد نیاز خود را دریافت کنند :

برای اینکار کافیست مشتریان شما در موتورهای جستجو مثل گوگل سرچ کنند : لیست قیمت محصولات + نام مجموعه شما , سپس روی لینک مربوطه کلیک کنند و لیست قیمت شما را مشاهده و در صورت تمایل بصورت فایل بر روی کامپیوتر خود ذخیره و یا پرینت بگیرند.