سوئیچ شبکه ایسوس XG-U2008 پرسرعت ترین سوئیچ جهان

سوئیچ شبکه ایسوس XG-U2008 پرسرعت ترین سوئیچ جهان شناخته شده است و این سوئیچ شبکه Asus با هدف کاربری آسان طراحی شده که با اتصال کابل برق دستگاه، آماده به کار می شود. در ادامه با اخبار آی تی و فناوری در آی تی بازار همراه باشید.

سوئیچ شبکه ایسوس XG-U2008

شرکت ایسوس به عنوان یکی از با سابقه ترین تولید کنندگان سخت افزار شبکه، به تازگی از سریعترین سوئیچ خود با نام XG-U2008 رونمایی کرده است. این سوئیچ دارای 2 پورت نسل جدید 10G است که امکان دستیابی به بالا ترین سرعت در انتقال داده های بین شبکه ای را مهیا می کند.

سوئیچ  شبکه XG-U2008 ایسوس یکی از سریعترین سوئیچ های در حال حاضر دنیا است که با اتکاء بر نسل جدید ارتباطات 10G می تواند 10 برابر سریعتر از راهکار گیگابیتی، داده ها را در بستر پرسرعت شبکه انتقال دهد.سوئیچ  شبکه ایسوس XG-U2008 دارای 2 پورت 10G با رابط استاندارد RJ45 است و می تواند به طور خودکار با شبکه های کند تر 100/1000 مگابیت بر ثانیه نیز تعامل داشته باشد.

سوئیچ شبکه ایسوس XG-U2008

راهکار10G برای مراکز داده یا سرورهایی با حجم پردازش سنگین مناسب است و در کسب و کار می تواند سرعت پردازش و انتقال داده ها را به طور چشمگیری افزایش دهد و از محدود شدن سرعت انتقال در رسانه جلوگیری کند.

سوئیچ شبکه ایسوس XG-U2008 با هدف کاربری آسان طراحی شده و با اتصال کابل برق دستگاه، آماده به کار می شود. پس از اتصال سوکت ها به هر یک از پورت ها، به طور خودکار پیکربندی آن با بهینه ترین حالت ممکن آماده می شود. در شبکه مبتنی بر کابل، همواره نگرانی از قدرت سیگنال و کیفیت آن وجود دارد.

سوئیچ شبکه ایسوس XG-U2008

هر پورت 10G با سه چراغ LED کیفیت سیگنال شبکه را نشان می دهد که رنگ آبی به معنای استفاده از بالاترین کیفیت شبکه 10G رنگ سفید به معنای استفاده در حالت 1G و رنگ زرد نیز به معنای کیفیت بد، بستر شبکه را به سادگی مشخص می کند. همچنین در پنل جلوی XG-U2008 برای هر پورت نیز به طور جدا گانه چراغ نشانگر وضعیت تعبیه شده است.

سوئیچ شبکه ایسوس XG-U2008

در طراحی سوئیچ شبکه XG-U2008 ایسوس از فلسفه Zen الهام گرفته شده است که قسمت بالایی آن از جنس آلومینیوم خش دار و با طراحی دوایر متحدالمرکز است. بر خلاف دیگر سوئیچ های رایج، ظاهر آن جلوه ای زیبا به محیط کار می بخشد و طراحی بدون فن آن نیز باعث حذف صدای دستگاه در هنگام کار شده و آرامش محیط کار را حفظ خواهد کرد.

لیست قیمت سوئیچ شبکه

کاربر گرامی، لطفاً با درج نظرات خود در ارائه مطالب مفید تر این پورتال را یاری فرمائید و در صورت مفید واقع شدن این مطلب در مورد سوئیچ شبکه ایسوس برای دوستان خود در شبکه های اجتماعی منتشر نمائید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا