آی تی بازار
Connect with us

رنگ بندی احتمالی آیفون 14 و 14 پرو

منتشر شده

در

رنگ بندی احتمالی آیفون 14 و 14 پرو

به تازگی شایعاتی در مورد اندازه احتمالی چیپ ست ها، دوربین، مشخصات نمایشگر و موارد دیگر آیفون 14 و 14 پرو منتشر شده است. طبق خبرهای فاش شده مطمئن هستیم آیفون 14 بیشتر شبیه آیفون 13 اس خواهد بود در حالی که مدل 14 پرو احتمالاً تغییرات هیجان انگیزتر و گسترده تری در خود جای خواهد داد. امروز یک منبع آگاه در توییتر دیگر مشخصات احتمالی را فاش کرد که نشانگر یک تغییر جدید در آیفون ها خواهد بود.

رنگ بندی احتمالی گوشی آیفون 14

خارج از تاریخ عرضه آیفون 14 اطلاعاتی در مورد رنگ های مدل جدید گوشی های آیفون اپل منتشر شده است. خبرهای قطعی از مشخصات دوربین و ظاهر گوشی های آیفون 14 منتشر شده اما از رنگ بندی های آن تاکنون حرفی زده نشده است. همیشه تنوع رنگ ها نشان دهنده شانس اپل برای گذاشتن مهری منحصر به فرد بر روی محصولات جدید خود است. طبق شایعات منتشر شده iPhone 14 بسیار شبیه به نسخه قبلی خود است و تغییرات چشمگیری در آن دیده نمی شود اما رنگ های جدید آیفون 14 می توان بزرگ ترین ویژگی در گوشی های جدید اپل محسوب شود.

رنگ بنفش آیفون ۱۴ و ۱۴ پرو

رنگ بنفش آیفون ۱۴ و ۱۴ پرو

باتوجه به سابقه اپل در سال های اخیر به نظر منطقی می رسد که اپل پنج گزینه در رنگ های آیفون 14، آیفون 14 مکس و چهار گزینه برای مدل های پرو ارائه دهد اما انتظار داریم که گزینه های سیاه، سفید و قرمز برای آیفون 14 بازگردند در حالی که به نظر می رسد گرافیت، نقره ای و طلایی برای آیفون  iPhone 14 Proبه چشم می خورد.

رنگ های آیفون 14 و 14 پرو

یک افشگار در رشته توییتی لیستی از مشخصاتی را به اشتراک گذاشته است که معتقد است در حدود دو ماه دیگر در سری آیفون 14 خواهیم دید. این لیست گزینه های رنگی بالقوه هر نوع را با ذکر موارد زیر برجسته می کند:

  • مدل های معمولی آیفون 14 در رنگ های سبز، بنفش، آبی، مشکی، سفید و قرمز در دسترس خواهند بود.
  • مدل های Pro احتمالاً در رنگ های سبز، بنفش، نقره ای، طلایی و گرافیت در دسترس خواهند بود.

گفته می شود که گزینه رنگ بنفش برای هر دو آیفون 14 و آیفون 14 پرو پوششی منحصر به فرد است که بر اساس شرایط نوری، رنگ را تغییر می دهد. در سال های اخیر اپل هنگام عرضه مدل های جدید آیفون گزینه های رنگی جدید و چشم گیر را در کنار رنگ های خنثی تر ارائه کرده است. با توجه به اینکه اپل آیفون 12 و آیفون 12 مینی بنفش را در سال گذشته عرضه کرد با واکنش مثبت مشتریان رو به رو شد اکنون رنگ بنفش برای آیفون های جدید قابل قبول به نظر می رسد همچنین آی پد مینی نسل ششم و آی پد ایر نسل پنجم همگی در رنگ بنفش موجود هستند.

رنگ بندی ایفون ۱۴ و ۱۴ پرو

رنگ بندی ایفون ۱۴ و ۱۴ پرو

اگر گوشی های اپل با چنین رنگ هایی منتشر شود احتمال دارد آیفون 14، 14 مکس، 14 پرو و 14 پرو مکس به ترتیب از 999 دلار، 1099 دلار و 1199 دلار عرضه شود همچنین انتظار می رود آیفون های جدید به همراه اپل واچ سری 8 در پاییز امسال عرضه می شوند.

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی اخبار
آرشیو اخبار