پچ پنل لگراند CAT6 UTP 24 Port 033561

پچ پنل لگراند CAT6 UTP 24 Port 033561

Legrand 033561 UTP RJ-45 24 Port Loaded Patch Panel
نمودار قیمت

نقد و بررسی پچ پنل لگراند CAT6 UTP 24 Port 033561

پچ پنل یکی از ملزومات پسیو شبکه می باشد که در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد. وظیفه پچ پنل برقراری ارتباط بین دستگاه های موجود در شبکه با کابل کمتر می باشد و جای این پچ پنل ها در انتهای کابل های شبکه و دستگاه هایی مانند روتر، هاب و سوئیچ قرار می گیرد. زمانی که شما از این پچ پنل در شبکه های خود استفاده می کنید موجب می شود که راحت تر بین تجهیزات ارتباط برقرار شود و شما هزینه کمتری در خرید کابل شبکه داشته باشید. پچ پنل یک قطعه مستطیلی فلزی می باشد که تعدادی پورت مشخص بر روی آن تعبیه شده است و شما می توانید با توجه به نیاز خود آن ها را خریداری کنید.

جعبه پچ پنل در کنار پچ پنل لگراند CAT6 UTP 24 Port 033561

مشخصات پچ پنل 24 پورت لگراند 033561 CAT6 UTP 

 این مدل از پچ پنل در بازار تجهیزات شبکه با 24 کیستون CAT6 UTP به فروش می رسد و به گونه ای طراحی شده که کیستون در خود پچ پنل وجو دارد و دیگر نیازی به متصل کردن کیستون ندارید. نوع کیستون استفاده شده برای برای این پچ پنل بدون شیلد UTP از گروه CAT6 می باشد که در انتقال داده ها از سرعت بالایی بهره می برد. نوع سوکت های این پچ پنل، RJ45 بوده و در 4 قسمت 6 تایی طراحی شده است. در پشت این پچ پنل نگهدارنده های کابل وجود دارد که به راحتی کابل های خود را می توانید به آن بست کنید و طراحی آن مناسب برای رک های 19.5 اینچی می باشد.

پورت های پچ پنل لگراند CAT6 UTP 24

ویژگی Unloaded بودن پچ پنل 

پچ پنل ها جزو تجهیزات پسیو شبکه به حساب می آیند و در دو مدل Loaded و Unloaded طراحی شده اند و فرق آن ها در وجود داشتن یا نداشتن کیستون ها می باشد. در پچ پنل های Loaded کیستون وجود دارد و در پشت پچ پنل یک برد قرار گرفته شده است که تعدادی کیستون بر روی آن قرار گرفته است که پانچ کرده کابل های شبکه استفاده می شود و در جلوی پنل سوکت هایی برای قرار گرفتن پچ کوردها وجود دارد. از مزایای پچ پنل های Loaded نصب راحت آن می باشد و شما می توانید با یک آچار به راحتی آن را نصب کنید. ولی در زمانی که یکی از کیستون ها خراب شود شما مجبور به تعویض پچ پنل هستید ولی در پچ پنل های Unloaded این گونه نیست و فقط باید کیستون مورد نظر را تعویض کنید.

پرسش های متداول پچ پنل لگراند CAT6 UTP 24 Port 033561

روش خرید پچ پنل لگراند CAT6 UTP 24 Port 033561

شما می توانید جهت خرید پچ پنل لگراند CAT6 UTP 24 Port 033561 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید تجهیزات پسیو شبکه لگراند، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، برخی از گارانتی های محبوب تجهیزات پسیو شبکه Legrand در سایت آی تی بازار، گارانتی آرمان و سام سرویس است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.