ماشین حساب مهندسی کاسیو FX-991es plus

ماشین حساب مهندسی کاسیو FX-991es plus

Casio FX-991es plus Scientific Calculator
ماشین حساب Casio Part No. FX-991es plus

نقد و بررسی ماشین حساب مهندسی کاسیو FX-991es plus

یکی از کاربردی ترین ماشین های مهندسی در بازار ماشین حساب های مهندسی می باشد که در حل و انجام معادلات و عملیات ریاضی موجب راحتی و سهولت کاربران شده است. با این ماشین حساب می توانید به راحتی کار کنید و اگر توابع و ورود اطلاعات را بدانید، کار کردن برای شما راحت تر نیز می شود. شما با این ماشین حساب می توانید توابعی مانند جبر، مثلثات، هندسه، حساب دیفرانسیل و انتگرال را به راحتی انجام دهید. این دستگاه ابعاد و وزن کمی دارد و شما به راحتی می توانید به راحتی آن را در داخل کیف یا جیب خود قرار دهید و در مواقع لزوم به همراه داشته باشید.

ویژگی های ماشین حساب مهندسی کاسیو FX-991es plus

ماشین حساب Casio از یک درب محافظ بهره می برد که به خوبی می تواند از کلیدها و صفحه نمایش ماشین حساب شما محافظت کند. در پشت درب محافظ این دستگاه برخی از فرمول های ریاضی درج شده است که شما با کمک آن می توانید عملیات را به راحتی انجام دهید. صفحه نمایش استفاده برای این ماشین حساب از نوع Full Dot Display می باشد و ارقام و فرمول ها را با یک رنگ نشان می دهد. نحوه نمایش اعداد در صفحه نمایش این دستگاه در دو خط و حداکثر 10 کاراکتر می باشد. این ماشین حساب با باتری انرژی مورد نیاز خود را تامین می کند و می توانید ساعت ها آن کار کنید.

ماشین حساب مهندسی کاسیو FX-991es plus

این ماشین حساب عملیات ریاضی همچون محاسبه محاسبات معادلات به روش جدید، قابلیت Solve، قابلیت محاسبه اعداد صحیح تصادفی، قابلیت محاسبه معادلات، قابلیت محاسبه دیفرانسیل انتگرال، محاسبه ماتریس، قابلیت محاسبه بردار، قابلیت محاسبه اعداد مختلط، قابلیت محاسبه اعداد در مبنای مختلف، قابلیت محاسبه اعداد در مبنای مختلف، قابلیت انجام محاسبات مثلثاتی را می تواند برای شما انجام دهد. اگر شما فرمول های ریاضی را به خوبی بلد باشید کار کار کردن با این ماشین حساب برای شما راحت تر می شود. بر روی این دستگاه کلیدهای زیادی تعبیه شده است که برای درج فرمول های برخی از عملیات اصلی مانند پاک کردن می توانید از آن استفاده کنید.

مشخصات فنی ماشین حساب مهندسی کاسیو FX-991es plus


امکانات
قابلیت محاسبه دیفرانسیل انتگرال، قابلیت پاک کردن آخرین ورودی
ابعاد
12*80*160 میلیمتر
وزن
131 گرم
نوع صفحه نمایش
Full Dot Display
منبع تغذیه
باتری

پرسش های متداول ماشین حساب مهندسی کاسیو FX-991es plus

روش خرید ماشین حساب مهندسی کاسیو FX-991es plus

شما می توانید جهت خرید ماشین حساب مهندسی کاسیو FX-991es plus به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید ماشین حساب کاسیو، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب ماشین حساب Casio در سایت آی تی بازار، گارانتی لایف سرویس است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.