ماشین حساب مهندسی کاسیو Algebra FX2.0 Plus

ماشین حساب مهندسی کاسیو Algebra FX2.0 Plus

Casio Algebra FX2.0 Plus Scientific Calculator
ماشین حساب Casio Part No. Algebra FX2.0 Plus
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی ماشین حساب مهندسی کاسیو Algebra FX2.0 Plus

 

ماشین ‌حساب مهندسی کاسیو مدل ALGEBRA FX 2.0 PLUS برای دانش‌آموزان و دانش‌آموختگان رشته‌های فنی محاسباتی مناسب است. ALGEBRA FX 2.0 PLUS یکی از مدل‌های پیشرفته کاسیو در این زمینه است. قابلیت «STAT-data editor» به کاربر اجازه می‌ دهد تا داده ‌های ورودی را به شکل لیست مشاهده کرده و ویرایش کند. همچنین این قابلیت گروه‌ های داده x-data, y-data فراوانی را به همراه اطلاعات پیرامون نمایش می‌دهد. منوی اصلی این ماشین‌ حساب از چند آیکون تشکیل‌ شده است که کاربر به‌راحتی می‌تواند با انتخاب آیکن موردنظر و یا وارد نمودن شماره‌ی آن، خود شروع به استفاده از دستگاه نماید. صفحه‌ نمایش به‌ کاررفته در این محصول از فناوری ماتریس نقطه‌ای برای نمایش استفاده می‌کند و وضوح بسیار بالایی «64 × 128 نقطه» دارد که برای نمایش اشکال هندسی بسیار ایده‌آل است. از ویژگی‌های محاسباتی این محصول می‌‌توان به موارد زیر اشاره کرد: محاسبات جبری، توابع رسمی، نمودار دینامیک، نمودار دوگانه (نمودار و جدول، نمودار و نمودار)، نمودار مقطع مخروطی، توابع پیچیده، لیست و آمار لیستی، محاسبات و نمودارهای آماری، حل نمودار، محاسبات دیفرانسیل و دیفرانسیل درجه‌ی دوم، معادله‌های خطی از 2 تا 3 مجهول، 2 تا 30 معادله‌ی ترتیبی، عملیات ماتریسی، محاسبات پایه.

مشخصات فنی ماشین حساب مهندسی کاسیو Algebra FX2.0 Plus


نوع صفحه نمایش
8 خطی
ابعاد
19.5x82x178 میلی متر
وزن
213 گرم
امکانات
کیس محافظ، قابلیت انجام محاسبات مثلثاتی، خاموش شدن خودکار

پرسش های متداول ماشین حساب مهندسی کاسیو Algebra FX2.0 Plus

روش خرید ماشین حساب مهندسی کاسیو Algebra FX2.0 Plus

شما می توانید جهت خرید ماشین حساب مهندسی کاسیو Algebra FX2.0 Plus به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید ماشین حساب کاسیو، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب ماشین حساب Casio در سایت آی تی بازار، گارانتی سماء سرویس است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.