رم کامپیوتر کینگستون 4GB DDR3 1333MHz CL9

رم کامپیوتر کینگستون 4GB DDR3 1333MHz CL9

Kingston 4GB DDR3 1333MHz CL9 PC RAM
رم کامپیوتر Kingston Part No. KVR1333D3N9/4G
نمودار قیمت

نقد و بررسی رم کامپیوتر کینگستون 4GB DDR3 1333MHz CL9

حافظه رم یکی از قطعات بسیار مهم و همچنین حیاتی در سیستم به شمار می ورد. این قطعه کوچک وظایف بسیار مهمی در عملکرد سیستم دارد و همین موضوع سبب می شود که هنگام خرید این قطعه حساسیت در انتخاب آن در میان مدل های مختلف در بازار کار سختی به نظر برسد. برند کینگستون به عنوان یکی از برند های محبوب در حوزه تجهیزات ذخیره سازی شناخته می شود و در سال های اخیر با ارائه محصولات متنوع توانسته در میان دیگر رقیبان خود خوش بدرخشد. یکی از محصولات این برند آمریکایی، رم کامپیوتر مدل KVR1333D3N9/4G بوده که با ویژگی های مختلف به بازار عرضه شده است.

رم کامپیوتر کینگستون کاربر در حال نصب4 GB DDR3 1333MHz CL9
مشخصات حافظه رم کامپیوتر کینگستون 4GB DDR3 1333MHz CL9

حافظه رم خلاصه شده عبارت Random Access Memory و به معنای حافظه دسترسی تصادفی می باشد، یکی از مهم ترین قطعات بکار رفته در سیستم های کامپیوتری می باشد. حافظه رم کامپیوتر از تعداد زیادی سلول ساخته شده که وظیفه این خانه ها نگهداری آدرس یا اطلاعات به صورت موقت می باشد تا در زمان نیاز این اطلاعات بازخوانی شوند. بنابراین پس از قطع جریان برق محتویات موجود در آن پاک می شود و کلمه دسترسی تصادفی به این معناست که صرف نظر از مکان اطلاعات مورد نظر در هارد دیسک، در صورتی که این اطلاعت در حافظه رم موجود باشند، به سرعت می توان به این اطلاعات دسترسی پیدا کرد. در کل حافظه رم در تمام اعمالی که به کرات در هنگام کار با کامپیوتر انجام می دهید چه اعمال ساده مانند کپی یا جابجایی متون یا فایل ها و یا اجرای نرم افزارهای مختلف نقش مستقیم و ویژه ای دارد.

رم کامپیوتر کینگستون DDR3 1333MHz CL9

حافظه های رم دارای زمان تاخیر یا همان CL می باشند و هرچه مقدار آن کمتر باشد، بدون شک اطلاعات با سرعت بیشتری به پردازنده فرستاده می شود. حافظه رم کامپیوتر کینگستون مدل KVR1333D3N9/4G دارای زمان تاخیر 9 بوده و 49.5 نانو ثانیه طول می کشد تا اطلاعات در هر ستون قرار داده شود. توان حرارتی نیز جزو پارامتر های بسیار مهم در هر سیستم به شمار می رود و کمپانی کینگستون برای این مدل از حافظه رم خود توان حرارتی معادل با 2400 وات را در نظر گرفته است. این حافظه رم به گونه ای طراحی شده که دارای ظرفیت 4 گیگابایت بوده و دمایی که می تواند در آن فعالیت کند، میان 0 تا 85 درجه ساتیگراد می باشد.

مشخصات فنی رم کامپیوتر کینگستون 4GB DDR3 1333MHz CL9


رم کامپیوتر
نوع رم
رم کامپیوتر
تعداد ماژول
1 عدد
ظرفیت حافظه
4GB
نوع حافظه
DDR3
پیکربندی حافظه
تک کاناله
فرکانس حافظه
1333MHz
میزان تاخیر
CL9
ولتاژ
2.400 W
تعداد پین
240 عدد

پرسش های متداول رم کامپیوتر کینگستون 4GB DDR3 1333MHz CL9

روش خرید رم کامپیوتر کینگستون 4GB DDR3 1333MHz CL9

شما می توانید جهت خرید رم کامپیوتر کینگستون 4GB DDR3 1333MHz CL9 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید رم کامپیوتر کینگستون، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، برخی از گارانتی های محبوب رم کامپیوتر Kingston در سایت آی تی بازار، گارانتی امین کامپیوتر، انفورماتیک گستر و سدید گستران است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.