تونر کارتریج پرینتر لیزری اچ پی مشکی 85A

تونر کارتریج پرینتر لیزری اچ پی مشکی 85A

HP 85A Black Original LaserJet Toner Cartridge

نقد و بررسی تونر کارتریج پرینتر لیزری اچ پی مشکی 85A

تونر کارتریج یکی از مصرفی ترین ابزارهای پرینتر می باشد که به عنوان یک منبع تامین رنگ شناخته شده است. این مدل از تونر کارتریج در ابعاد 374*113*124 میلیمتر و با وزن 830 گرم در بازار ماشین های اداری عرضه شده است. این کارتریج مختص به پرینتر های لیزری می باشد و با پرینتر های اچ پی Pro M1212nf و Pro P1102w سازگاری دارد. این کارتریچ اچ پی بازدهی برابر با 1600 برگ را دارد یعنی می تواند 1600 برگ از اسناد شما را چاپ کند و مقدار پودر به کار رفته در این تونر کارتریج 80 گرم می باشد. طراحی این تونر به گونه ای می باشد که می تواند در دمای 10 تا 32.5 درجه سانتی گراد عملکرد داشته باشد و در دمای -20 تا 40 درجه سانتی گراد عملیات ذخیره سازی را انجام دهد.

HP 85A Black LaserJet Toner Cartridge

عملکرد تونر کارتریج لیزری اچ پی :

تونر کارتریج پرینتر لیزری 85A فقط اسناد را با رنگ مشکی به صورت پودر الکتریکی شارژ شده که دارای دو عنصر اصلی رنگ دانه و پلاستیک است، چاپ می کند. در این مدل تونر که یک تونر تک رنگ می باشد، فقط رنگدانه مشکی وجود دارد که با پلاستیک ترکیب شده است و زمانی که تونر آن از بین غلتک های داغ عبور می کند، داغ می شود و نوشته مورد نظر را چاپ می کند. پودر ها در این تونر در یک محفظه کوچک نگهداری می شود، از دیگر بخش های یک تونر می توان به تیغه همزن، تیغه ظاهرکننده عکس، غلتک ظاهر کننده عکس، PCR- غلتک شارژ اولیه، OPC - رسانای ذاتی تصویر، تیغه پاک کننده، مخزن مایعات اشاره نمود که هر کدام از آن ها وظیفه خاصی را انجام می دهند.

تونر کارتریج پرینتر لیزری اچ پی مشکی 85A

نگهداری تونر کارتریج پرینتر لیزری اچ پی مشکی 85A :

نکته قابل توجهی که در نگهداری کارتریج پرینتر HP وجود دارد این است که این تونرها را بلا فاصله بعد از تمام شدن پودر آن ها باید شارژ کنید و بهتر اگر نمی خواهید که به مدت طولانی از پرینتر استفاده کنید، هفته ای یک مرتبه کارتریج آن را خارج نمایید و آن را تکان دهید. کارتریج های لیزری از حساسیت بالاتری نسبت به کارتریج های جوهر افشان بهره می برند و لازم است که هر چند وقت یکبار آن ها را بررسی کنید. برای تمیز کردن پرینتر خود بهتر است که از یک ساعت قبل آن را خاموش کنید تا دستگاه خنک شود و این امر موجب می شود که شما از خطر برق گرفتگی در امان باشید. برخی دیگر از مشخصات این محصول شامل موارد ذیل می باشد.

  • وزن : 830 گرم
  • مقدار پودر : 80 گرم
  • محدوده دمای کاری : 10 تا 32.5 درجه سانتی گراد
  • محدوده دمای ذخیره سازی : -20 تا 40 درجه سانتی گراد

مشخصات فنی تونر کارتریج پرینتر لیزری اچ پی مشکی 85A


مورد مصرف
Hp laseer Jet pro : P1102w ، M1212nf ، M1219nf ، P1102W، M1139، P1109w، M1138
بازدهی کارتریج
تقریباٌ 1600 برگ

پرسش های متداول تونر کارتریج پرینتر لیزری اچ پی مشکی 85A

روش خرید تونر کارتریج پرینتر لیزری اچ پی مشکی 85A

شما می توانید جهت خرید تونر کارتریج پرینتر لیزری اچ پی مشکی 85A به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید کارتریج پرینتر و مواد مصرفی اچ پی، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، برخی از گارانتی های محبوب کارتریج پرینتر و مواد مصرفی HP در سایت آی تی بازار، گارانتی هپکن، آسان سرویس و طلایی نوین است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.