ماشین حساب مهندسی کاسیو FX-570MS

ماشین حساب مهندسی کاسیو FX-570MS

Casio FX-570MS Scientific Calculator
ماشین حساب Casio Part No. FX-570MS
نمودار قیمت

نقد و بررسی ماشین حساب مهندسی کاسیو FX-570MS

ماشین ‌حساب FX-570 MS ساخت شرکت کاسیو یکی از مدل‌ های مهندسی این شرکت محسوب می‌شود. این مدل از ماشین حساب مهندسی با دارا بودن قابلیت‌ های متعدد انتخابی مناسب برای جامعه‌ی مهندسین و دانش‌آموزان رشته‌های فنی است. صفحه‌ نمایش این محصول با فناوری ماتریس نقطه‌ای به همراه تکنولوژی S-V.P.A.M اشکال گرافیکی را به صورتی بسیار زیبا و واضح نمایش داده و همچنین معادلات و فرمول‌ های واردشده به همراه نتایج با استفاده از صفحه ‌نمایش 2 خطی عیناً همانند کتب درسی نمایش داده می‌شوند تا درک آن ‌ها آسان‌تر شود. قابلیت STAT-data editor این امکان را به کاربر می‌دهد تا داده‌های واردشده‌ی قبلی را مرور کرده و در صورت نیاز ویرایش نماید. دکمه‌ های دستگاه هم در 3 رنگ از پلاستیک باکیفیت ساخته ‌شده و در برابر فشرده شدن پاسخگویی بسیار خوبی دارند.

مشخصات فنی ماشین حساب مهندسی کاسیو FX-570MS


ماشین حساب
منبع تغذیه
باتری
ابعاد
12.7*78*154.5 میلیمتر
وزن
105 گرم

پرسش های متداول ماشین حساب مهندسی کاسیو FX-570MS

روش خرید ماشین حساب مهندسی کاسیو FX-570MS

شما می توانید جهت خرید ماشین حساب مهندسی کاسیو FX-570MS به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید ماشین حساب کاسیو، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب ماشین حساب Casio در سایت آی تی بازار، گارانتی لایف سرویس است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.