ماشین حساب مهندسی کاسیو FX-CG20

ماشین حساب مهندسی کاسیو FX-CG20

Casio FX-CG20 Scientific Calculator
ماشین حساب Casio Part No. FX-CG20
نمودار قیمت

نقد و بررسی ماشین حساب مهندسی کاسیو FX-CG20

ماشین‌ حساب مهندسی FX-CG20 از سری گرافیکی ماشین ‌حساب ‌های کاسیو ارائه ‌شده دارای صفحه ‌نمایشی رنگی است که از فناوری ماتریس نقطه‌ای برای نمایش اشکال گرافیکی استفاده می‌ کند و وضوح بسیار خوبی دارد. همچنین این صفحه ‌نمایش از فناوری Natural V.P.A.M برای نمایش اصطلاحات و از فرمول‌ هایی استفاده می‌کند که درنتیجه‌ی آن اصطلاحات عیناً همانند کتب درسی نمایش داده می‌شوند. با استفاده از ویرایشگر STAT-data می‌توانید داده‌های ورودی را به‌ صورت لیست مشاهده کرده و در صورت لزوم ویرایش نمایید. منوی دستگاه به‌ صورت آیکن طراحی ‌شده است و برای استفاده از دستگاه بایستی یکی از آیکن ‌ها را انتخاب نموده و یا شماره‌ی مربوط به آن را وارد کنید. بالغ‌ بر 2900 تابع در این ماشین‌ حساب پشتیبانی می‌شوند. برای محافظت از دستگاه در برابر ضربه و گرد و خاک درپوشی در نظر گرفته‌ شده است که به‌صورت فشاری بر روی دستگاه قرار می‌گیرد. در مجموع می‌توان گفت که مدل فوق برای مهندسان و دانشجویان رشته‌های فنی و مهندسی انتخاب بسیار خوبی است.

مشخصات فنی ماشین حساب مهندسی کاسیو FX-CG20


ماشین حساب
منبع تغذیه
باتری
نوع صفحه نمایش
Blanview LCD
ابعاد
188.5*98.5*20.6 میلیمتر
وزن
230 گرم
امکانات
خاموش شدن خودکار، قابلیت انجام محاسبات آماری

پرسش های متداول ماشین حساب مهندسی کاسیو FX-CG20

روش خرید ماشین حساب مهندسی کاسیو FX-CG20

شما می توانید جهت خرید ماشین حساب مهندسی کاسیو FX-CG20 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید ماشین حساب کاسیو، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، برخی از گارانتی های محبوب ماشین حساب Casio در سایت آی تی بازار، گارانتی لایف سرویس و سماء سرویس است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.