ماشین حساب کاسیو HR-8TM

ماشین حساب کاسیو HR-8TM

Casio HR-8TM Desktop Printing Calculator
نمودار قیمت

نقد و بررسی ماشین حساب کاسیو HR-8TM

ماشین ‌حساب کاسیو مدل HR-8TM دارای پرینتری است که قادر می باشد با سرعت 1.6 خط در ثانیه عملیات چاپ محاسبات را انجام دهد. همچنین صفحه ‌نمایشی با گنجایش نمایش 12 عدد در این محصول قرار داده ‌شده است که ویژگی خاصی محسوب نمی ‌شود و بیشتر ماشین ‌حساب های این رده معمولاً بین 10 تا 12 عدد را می‌ توانند نمایش دهند. اعداد نمایش داده‌ شده بر روی این صفحه‌ نمایش درشت و بسیار خوانا هستند و از فاصله‌ ی 1 متری هم می ‌توان اعداد را به ‌سادگی خواند. از قابلیت‌ های این ماشین ‌حساب که از ماشین های اداری است می ‌‌توان به محاسبه ‌ی هزینه‌، قیمت فروش، حاشیه‌ ی سود یک ‌قلم کالا و دیگر موارد اشاره نمود که این ماشین ‌حساب را رده‌ ی مدل ‌های مناسب برای استفاده در فروشگاه قرار می‌ دهد.

مشخصات فنی ماشین حساب کاسیو HR-8TM


ماشین حساب
منبع تغذیه
باتری
ابعاد
60.9*317.5*137.16 میلیمتر
امکانات
دارای قابلیت محاسبه مالیات و تبدیل ارز، سرعت چاپ 1.6 خط در ثانیه

پرسش های متداول ماشین حساب کاسیو HR-8TM

روش خرید ماشین حساب کاسیو HR-8TM

شما می توانید جهت خرید ماشین حساب کاسیو HR-8TM به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید ماشین حساب کاسیو، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب ماشین حساب Casio در سایت آی تی بازار، گارانتی لایف سرویس است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.