ماشین حساب کاسیو JS-140TVS

ماشین حساب کاسیو JS-140TVS

Casio JS-140TVS Desktop Practical Calculator
ماشین حساب Casio Part No. JS-140TVS
نمودار قیمت

نقد و بررسی ماشین حساب کاسیو JS-140TVS

ماشین ‌حساب کاسیو مدل JS-140TVS قادر است 14 عدد را در صفحه ‌نمایش خود نمایش دهد که این مدل را برای محاسبات ارقام بزرگ بسیار مناسب می‌ سازد. این مدل که از سری ماشین‌ حساب ‌های رومیزی شرکت کاسیو در بازار ماشین های اداری است با توجه به قابلیت ‌های محاسبه‌ ی مالیات و تبدیل نرخ ارز برای مصارف فروشگاهی بسیار مناسب است. همچنین پنل خورشیدی برای تولید برق مصرفی دستگاه در قسمت بالای ماشین ‌حساب تعبیه ‌شده است که نور خورشید را جذب کرده و به برق تبدیل می‌ کند.

مشخصات فنی ماشین حساب کاسیو JS-140TVS


ماشین حساب
منبع تغذیه
پنل خورشیدی, باتری
ابعاد
179*107*10 میلیمتر
امکانات
دارای قابلیت محاسبه‌ ی درصد، هزینه، سود و زیان، دارای قابلیت محاسبه سود فروش و حاشیه، دارای قابلیت محاسبه مالیات و ارزش افزوده، دارای قابلیت محاسبه افزایش قیمت اجناس به صورت سریع و مالیات

پرسش های متداول ماشین حساب کاسیو JS-140TVS

روش خرید ماشین حساب کاسیو JS-140TVS

شما می توانید جهت خرید ماشین حساب کاسیو JS-140TVS به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید ماشین حساب کاسیو، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، برخی از گارانتی های محبوب ماشین حساب Casio در سایت آی تی بازار، گارانتی لایف سرویس و مادیران است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.