ماشین حساب کاسیو SL-300NC

ماشین حساب کاسیو SL-300NC

Casio SL-300NC Practical Calculator
ماشین حساب Casio Part No. SL-300NC
نمودار قیمت

نقد و بررسی ماشین حساب کاسیو SL-300NC

ماشین حساب کاسیو مدل SL-300NC در بازار ماشین های ادارای و مهندسی موجود بوده .و دارای کارکترهای 8 رقمی است و از ماشین حساب‌ های خوش‌ دست و مناسب برای استفاده‌های رومیزی بوده و در ابعاد 8*70*118.5 میلیمتری می‌باشد. کار با دکمه‌های تعبیه شده برای این محصول Casio بسیار دلپذیر است. برق ماشین حساب از دو منبع باتری و پنل خورشیدی تامین می‌شود. در مواقع روشنایی کافی می‌توانید از پنل خورشیدی برای تامین برق مصرفی استفاده کنید و در مواقعی که نور کافی وجود ندارد مانند شب و یا نور ضعیف ماشین حساب از برق موجود در باتری استفاده می‌کند. همه عملیات در حافظه‌ی دستگاه ذخیره می‌شوند این بدین معناست که حتی در مواقع شلوغی کار هیچ یک از مراحل ورودی پاک نخواهند شد. استفاده از پلاستیک بسیار سخت در ساخت صفحه کلید راحتی کار و طول عمر بسیار را به همراه دارد. علاوه بر محاسبه درصد معمولی، توانایی محاسبه قیمت خرید و سود را دارا می باشد. محاسبات اضافه بها، افزایش و کاهش نرخ، تخفیف، افزایش و کاهش قیمت نیز از ویژگی این سری Practical می باشد.

مشخصات فنی ماشین حساب کاسیو SL-300NC


ماشین حساب
ابعاد
118.5*70*8میلیمتر

پرسش های متداول ماشین حساب کاسیو SL-300NC

روش خرید ماشین حساب کاسیو SL-300NC

شما می توانید جهت خرید ماشین حساب کاسیو SL-300NC به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید ماشین حساب کاسیو، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب ماشین حساب Casio در سایت آی تی بازار، گارانتی لایف سرویس است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.