ماشین حساب کاسیو HR-8RC-BK

ماشین حساب کاسیو HR-8RC-BK

Casio HR-8RC-BK Printing Calculator
ماشین حساب Casio Part No. HR-8RC-BK

نقد و بررسی ماشین حساب کاسیو HR-8RC-BK

ماشین حساب مدل HR-8RC-BK قابلیت چاپ کردن محاسبات را داشته و دارای حافظه ای است که می تواند محاسباتی که قبلا انجام داده شده را پرینت نماید. در ماشین حساب Casio بعد از حالت خاموش دسترسی به محاسبات قبلی امکان پذیر بوده و حداکثر تا 150 مرحله از محاسبات قبلی را نمایش می دهد. ماشین حساب کاسیو HR-8RC-BK یکی از پر کاربرد ترین ماشین حساب های مهندسی در بازار ماشین های اداری است که امکان ذخیره کردن عملیات در یک بافر را دارد و بنابراین هنگام انجام محاسبات چیزی از بین نمی رود. 

ماشین حساب کاسیو HR-8RC-BK

صفحه نمایش بزرگ این نوع ماشین حساب کاسیو خواندن ارقام را برای کاربران آسان تر کرده است. ماشین حساب کاسیو HR-8RC-BK از نظر فیزیکی در  ابعاد 42*102*208.5 میلیمتر و وزن 345 گرم طراحی شده و از ماشین حساب های سبک محسوب می شود.

مشخصات فنی ماشین حساب کاسیو HR-8RC-BK


امکانات
قابلیت چاپ مجدد محاسبات از حافظه حتی بعد از حالت خاموش، نمایش حداکثر تا 150 مرحله محاسبه قبلی، محاسبه مالیات، تبدیل ارز، صفحه نمایش بزرگ
ابعاد
42*102*208.5 میلیمتر
وزن
345 گرم

پرسش های متداول ماشین حساب کاسیو HR-8RC-BK

روش خرید ماشین حساب کاسیو HR-8RC-BK

شما می توانید جهت خرید ماشین حساب کاسیو HR-8RC-BK به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید ماشین حساب کاسیو، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.