کیبورد دیتکس پلاس D-410

کیبورد دیتکس پلاس D-410

Detex+ D-410 Wired Keyboard
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی کیبورد دیتکس پلاس D-410

کیبورد باسیم دیتکس پلاس D-410

کیبورد دیتکس پلاس مدل D-410 به صورت با سیم طراحی شده که از طریق کابل به درگاه USB لپ تاپ و کامپیوتر متصل می شود و می توان آن را از بازار لوازم جانبی کامپیوتر تهیه نمود. تعداد کلیدهای این کیبورد برابر با 104 عدد می باشد و امکان تایپ راحت و سریع را برای کاربران مهیا می سازد. در قسمت سمت راست کیبورد اعداد در کنار هم قرار گرفته که در محاسبات حسابداری کارایی به سزایی دارد. چراغ های LED روی کیبورد نشانگر متصل بودن کیبورد به کامپیوتر و خاموش و روشن بودن Caps Lock است. حروف حک شده فارسی روی کیبورد +Detex مدل D-410 یک تایپ آسان و سریع فارسی را برای کاربران فراهم می کند که از دوام بالایی برخوردار است. هنگام تایپ کردن دیگرنگران جدا شدن و پاک شدن لیبل فارسی نباشید.

کیبورد دیتکس پلاس D-410

مشخصات کیبورد دیتکس پلاس D-410 :

  • برند: +Detex
  • نوع اتصال: با سیم
  • اتصال دهنده: پورت USB
  • تعداد کلید ها: 104 عدد
  • حروف حک شده فارسی: دارد

پرسش های متداول کیبورد دیتکس پلاس D-410

روش خرید کیبورد دیتکس پلاس D-410

شما می توانید جهت خرید کیبورد دیتکس پلاس D-410 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید کیبورد و موس کامپیوتر دیتکس پلاس، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب کیبورد و موس کامپیوتر Detex+‎ در سایت آی تی بازار، گارانتی آسان سرویس است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.