کشوی پول بیکسلون Flip Top

کشوی پول بیکسلون Flip Top

Bixolon Flip Top Cach Drawer
نمودار قیمت

نقد و بررسی کشوی پول بیکسلون Flip Top

کشوی پول Flip Top با طراحی زیبا و جمع و جوری که دارد، توسط شرکت بیکسلون تولید شده و به عنوان یکی از پر کاربردترین تجهیزات فروشگاهی قرار گرفته که در سوپر مارکت های بزرگ و مراکز خرید مورد استفاده قرار می گیرد. این کشوی پول از 5 محفظه برای نگهداری اسکناس و 8 محفظه برای قرار دادن سکه بهره مند شده است. کشو پول Bixolon مدل Flip Top از بدنه تمام فلزی در ابعاد 100 * 170 * 460 میلیمتر طراحی شده و با حجم نسبتا کمی که دارد، هنگام قرار گیری بر روی میز فضای زیادی را اشغال نمی کند. همچنین از نظر امنیتی هنگام باز شدن قفل کشو صدایی را تولید می کند که شما را از سرقت پول مطلع می سازد. این محصول در بازار ماشین های اداری با کیفیت عالی عرضه شده و قابلیت اتصال به فیش پرینترهای حرارتی را داشته و درب آن هنگام قفل کردن از طریق یک کلید امکان پذیر بوده و بر خلاف مدل های دیگر درب آن از بالا باز می شود.

مشخصات کشو پول بیکسلون Flip Top :

  • جنس بدنه: فلزی
  • تعداد محفظه اسکناس: 5 محفظه اسکناس
  • تعداد محفظه سکه: 8 محفظه سکه
  • امکان اتصال به فیش پرینتر حرارتی : دارد
  • ابعاد: 100 * 170 * 460 میلیمتر
  • سایر مشخصات: امکان قفل کردن با کلید و سیستم/ صدای زنگ هنگام باز شدن

پرسش های متداول کشوی پول بیکسلون Flip Top

روش خرید کشوی پول بیکسلون Flip Top

شما می توانید جهت خرید کشوی پول بیکسلون Flip Top به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید دستگاه پول شمار بیکسلون، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب دستگاه پول شمار Bixolon در سایت آی تی بازار، گارانتی سماء سرویس است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.