تونر کارتریج دستگاه فتوکپی توشیبا مشکی T-2505PS

تونر کارتریج دستگاه فتوکپی توشیبا مشکی T-2505PS

Toshiba T-2505PS Black Copier Toner Cartridge
نمودار قیمت

نقد و بررسی تونر کارتریج دستگاه فتوکپی توشیبا مشکی T-2505PS

تونر کارتریج مدل T-2505PS محصولی از شرکت توشیبا است که توسط کشور چین تولید شده و با وزن 500 گرم، فقط مناسب دستگاه های فتوکپی لیزری می باشد. برای اینکه با مفهوم کارتریج بهتر آشنا شوید، باید بدانید کارتریج به قطعه ای گفته می شود که در دستگاه های کپی لیزری محفظه ای جهت نگهداری از پودر تونر ها در نظر گرفته شده است. کارتریج ها دارای انواع مختلفی هستند و به دلیل اینکه نقش بسیار مهمی در عملکرد دستگاه کپی و کیفیت نهایی چاپ دارند، باید مدل و برند آنها با دستگاه سازگاری داشته باشد و نمی توانید یک مدل را برای تمام دستگاه های کپی خریداری و استفاده نمائید.

تونر کارتریج دستگاه کپی مشکی توشیبا T-2505PS

سایر مشخصات تونر کارتریج دستگاه کپی مشکی توشیبا T-2505PS :

تونر کارتریج ها در مدت زمانی که مورد استفاده قرار می گیرند دارای کارکرد مشخصی هستند و تعداد برگ هایی که می توانند به مرحله ی نهایی چاپ برسانند باهم متفاوت است. تونر کارتریج مشکی T-2505P-S توشیبا می تواند از زمانی که در دستگاه فتوکپی نصب می گردد تا پایان دوره ی کارکرد تعداد 10000 برگ را با کیفیت بالایی چاپ و به کاربر تحویل دهد. همانطور که گفته شد هر کارتریج در دستگاه های مشخصی امکان نصب دارد و مدل T-2505PS توشیبا با دستگاه های کپی 2505H و Toshiba ES2505 به خوبی مطابقت دارد و می توانید آن ها را با خیالی آسوده همراه با کیفیت کالا در بازار ماشین های اداری خریداری نمائید.

پرسش های متداول تونر کارتریج دستگاه فتوکپی توشیبا مشکی T-2505PS

روش خرید تونر کارتریج دستگاه فتوکپی توشیبا مشکی T-2505PS

شما می توانید جهت خرید تونر کارتریج دستگاه فتوکپی توشیبا مشکی T-2505PS به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید کارتریج پرینتر و مواد مصرفی توشیبا، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.