مادربرد لپ تاپ ایسوس K43SD

مادربرد لپ تاپ ایسوس K43SD

Asus K43SD Laptop Motherboard
مادربرد لپ تاپ Asus Part No. K43SD USB3-610M
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی مادربرد لپ تاپ ایسوس K43SD

یکی از مهم ترین و اصلی ترین قطعات در لپ تاپ، مادربرد آن محسوب می شود که با توجه به انتظارات کاربر از یک سیستم، باید در زمان خرید لپ تاپ و یا ارتقای مادربرد به نوع و مدل آن توجه بسیاری شود. مادربرد که به آن قلب یک سیستم نیز می گویند، مجموعه ای از مدارهای الکتریکی بوده که قسمت های مختلف لپ تاپ مانند RAM، پردازنده مرکزی، کارت گرافیک و غیره روی آن قرار می گیرد. در واقع باید گفت که مادربرد وظیفه دارد تا پردازنده مرکزی را کنترل کرده و پلی میان CPU با قسمت های دیگر لپ تاپ باشد. مادربرد لپ تاپ Asus مدل K43SD USB3-610M با شماره قطعه K43SD Rev4.1 با لپ تاپ های مدل K43SD از تولیدات همین کمپانی به خوبی سازگاری داشته و قادر است کنترل یک سیستم را به بهترین شکل به دست بگیرد. CPU در این مادربرد به صورت OnBoard بوده و اسلات رم آن نیز از نوع DDR3 در نظر گرفته شده است. از دیگر ویژگی های این مادربرد لپ تاپ می توان به بهره مندی از چیپ گرافیک اشاره کرد.

مشخصات مادربرد Asus مدل K43SD :

  • نوع CPU : به صورت OnBoard
  • نوع اسلات رم : DDR3
  • چیپ گرافیک : دارد
  • رم OnBoard : ندارد
  • شماره قطعه: K43SD Rev4.1

پرسش های متداول مادربرد لپ تاپ ایسوس K43SD

روش خرید مادربرد لپ تاپ ایسوس K43SD

شما می توانید جهت خرید مادربرد لپ تاپ ایسوس K43SD به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید مادربرد لپ تاپ ایسوس، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب مادربرد لپ تاپ Asus در سایت آی تی بازار، گارانتی فرا سیستم افق است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.