مادربرد لپ تاپ لنوو IdeaPad 320

مادربرد لپ تاپ لنوو IdeaPad 320

Lenovo IdeaPad 320 Laptop Motherboard
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی مادربرد لپ تاپ لنوو IdeaPad 320

در تمام لپ تاپ ها قطعه ای وجود دارد به نام برد اصلی که نقش بسیار مهمی را ایفا کرده و بدون آن سیستم شما عملا هیچ گونه کارایی نخواهد داشت. در اصل مادربرد وظیفه دارد تا بین تمام قطعات یک سیستم ارتباط برقرار کرده و پلی میان آنها با CPU باشد. کارت گرافیک، پردازنده اصلی، RAM و غیره همگی جز قطعاتی هستند که روی مادربرد متصل شده و از طریق مدار الکتریکی موجود روی آن با هم ارتباط برقرار می کنند. اگر قصد ارتقا و یا تعویض مادربرد خود را دارید، به شما توصیه می شود تا مدل های مختلف را بررسی کرده و با توجه به نوع نیاز و مصرف خود، مناسب ترین مدل را تهیه نمایید تا در آینده با مشکل مواجه نشوید. مادربرد لپ تاپ Lenovo مدل IdeaPad 320 از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و با لپ تاپ لنوو مدل IdeaPad 320 به خوبی سازگاری دارد. پردازنده اصلی این محصول به صورت OnBoard طراحی شده است. از دیگر ویژگی های مادربرد لپ تاپ لنوو مدل IdeaPad 320 می توان به بهره مندی از چیپ گرافیک و حجم گرافیک 2 گیگابایت اشاره کرد.

مشخصات مادربرد Lenovo مدل IdeaPad 320 :

ابعاد: 9.47*184*203 میلیمتر
وزن: 121 گرم
نوع CPU : به صورت OnBoard
پردازنده پشتیبانی شده: Core I7-7500U
حجم گرافیک : 2 گیگابایت
رم OnBoard : ندارد
چیپ گرافیک : دارد

پرسش های متداول مادربرد لپ تاپ لنوو IdeaPad 320

روش خرید مادربرد لپ تاپ لنوو IdeaPad 320

شما می توانید جهت خرید مادربرد لپ تاپ لنوو IdeaPad 320 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید مادربرد لپ تاپ لنوو، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب مادربرد لپ تاپ Lenovo در سایت آی تی بازار، گارانتی فرا سیستم افق است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.