فویل بک پروجکشن خاکستری تیره تصویرگران نوین

فویل بک پروجکشن خاکستری تیره تصویرگران نوین

Tasvir Garan Novin Dark Grey Rear Projection Film

نقد و بررسی فویل بک پروجکشن خاکستری تیره تصویرگران نوین

فویل بک پروجکشن خاکستری تیره تصویرگران نوین محصولی جذاب و ایده آل برای نمایش تصاویر مختلف بر روی شیشه های معمولی بوده که با کیفیت بالا و به صورت رول شده در بازار صوت و تصویر به فروش می رسد. این فویل قادر خواهد بود بر روی شیشه های مغازه ها، اداره ها و فروشگاه ها قرار گرفته و با اتصال به پروژکتور تصاویر و ویدیوهای مختلف را با کیفیت Full HD به افراد دیگر نشان دهد. شما کاربران می توانید با استفاده از فویل بک پروجکشن خاکستری تیره تصویرگران نوین در فروشگاه و شرکت های مختلف، ویدیو و تصاویر مورد نظر خود را به سایر افراد نمایش داده و یک ارائه جذاب و خلاقانه از محصول خود داشته باشد. این فویل به شما کمک خواهد کرد تا به راحتی و بدون مشکل تصاویر خود را در سایز های بزرگ و متفاوت نمایش دهید.

فویل بک پروجکشن خاکستری تیره تصویرگران نوین

مشخصات فویل بک پروجکشن خاکستری تیره تصویرگران نوین :

فویل بک پروجکشن خاکستری تیره تصویرگران نوین از دسته لوازم جانبی صوت و تصویر به شمار رفته که جایگزینی مناسب برای پرده های نمایش قدیمی خواهد بود وعلاوه بر استفاده ی آسان می تواند تصاویر را نسبت به پرده نمایش بسیار با کیفیت تر و شفاف تر نمایش دهد. این محصول قابل استفاده در مکان هایی همچون: خانه (به عنوان تلویزیون)، سر در مغازه ها، فضای داخل فروشگاه ها، ادارات و اتاقهای کنفرانس بوده و می تواند با استفاده ازیک  Projector معمولی نصب شده در پشت شیشه، تصویر را به شیشه منتقل نموده و از هر دوسمت آن تصاویر را نمایش دهد. فویل بک پروجکشن خاکستری تیره تصویرگران نوین از جنس نانواکرلیک ساخته شده که بسیار سبک بوده و این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند به راحتی و بدون مشکل آن را به هر مکانی حمل نماید.

مشخصات فنی فویل بک پروجکشن خاکستری تیره تصویرگران نوین


لوازم جانبی
سایز
ارائه شده به صورت فویلی
جنس بدنه
نانواکریلیک
تکنولوژی لمس
Full HD

پرسش های متداول فویل بک پروجکشن خاکستری تیره تصویرگران نوین

روش خرید فویل بک پروجکشن خاکستری تیره تصویرگران نوین

شما می توانید جهت خرید فویل بک پروجکشن خاکستری تیره تصویرگران نوین به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید سایر لوازم جانبی بدون برند، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.