فویل بک پروجکشن مشکی تصویرگران نوین

فویل بک پروجکشن مشکی تصویرگران نوین

Tasvir Garan Novin Black Rear Projection Film
نمودار قیمت

نقد و بررسی فویل بک پروجکشن مشکی تصویرگران نوین

فویل بک پروجکشن مشکی تصویرگران نوین از محصولات کاربردی در بازار صوت و تصویر به شمار رفته که می تواند به راحتی و بدون مشکل تصاویر و ویدیوهای مختلف را بر روی شیشه و صفحات شفاف نمایش دهد. شما کاربران می توانید از این فویل برای ارائه محصولات خود به دیگران به صورت ویدیو و تصویر بهره برده و به سادگی از آن در محیط هایی مانند: سر در مغازه ها، فضای داخل فروشگاه ها، ادارات و اتاق های کنفرانس استفاده نمایید. فویل بک پروجکشن مشکی تصویرگران نوین قادر خواهد بود تا به عنوان تلویزیون در خانه مورد استفاده قرار گرفته و تصاویر را با کیفیت Full HD به کاربر نشان دهد. شما می توانید با نصب فویل بر روی شیشه و قرار دادن یک Projector معمولی در پشت فویل تصاویر مورد نظر خود را از هر دو طرف شیشه مشاهده نمایید.

فویل نانو بک پروجکشن مشکی تصویرگران نوین

مشخصات فویل بک پروجکشن مشکی تصویرگران نوین :

فویل بک پروجکشن تصویرگران نوین در رنگ مشکی و به صورت رول شده در اختیار کاربران قرار گرفته که سبب می شود تا کاربران بتوانند در هر سایز و اندازه ای تصاویر خود را نمایش داده و آن ها را در ابعادی بزرگ مشاهده نمایند. فویل بک پروجکشن مشکی تصویرگران نوین از دسته لوازم جانبی صوت و تصویر به شمار رفته و دارای بدنه ای از جنس نانواکرلیک برای استفاده و حمل آسان این محصول می باشد. استفاده از فناوری نانو در فویل بک پروجکشن مشکی تصویرگران نوین سبب شده تا این محصول بتواند تصاویر را با وضوح بالا ارائه داده و رنگ ها را به صورت طبیعی و شفاف نمایش دهد. این محصول در واقع عملکردی مشابه با پرده های نمایش داشته و می تواند تصاویر ویدیو پروژکتور های مختلف را نمایش دهد.

مشخصات فنی فویل بک پروجکشن مشکی تصویرگران نوین


لوازم جانبی
جنس بدنه
اکریلیک
تکنولوژی لمس
Full HD

پرسش های متداول فویل بک پروجکشن مشکی تصویرگران نوین

روش خرید فویل بک پروجکشن مشکی تصویرگران نوین

شما می توانید جهت خرید فویل بک پروجکشن مشکی تصویرگران نوین به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید سایر لوازم جانبی بدون برند، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.