ماشین حساب شارپ EL-CC14GP

ماشین حساب شارپ EL-CC14GP

Sharp EL-CC14GP Basic Calculator
ماشین حساب Sharp Part No. EL-CC14GP

نقد و بررسی ماشین حساب شارپ EL-CC14GP

ماشین حساب مدل EL-CC14GP محصولی ایده آل با ظاهری زیبا از شرکت شارپ است که متناسب با کارهای اداری و فعالیت های مختلف شرکت ها تولید شده و در بازار ماشین های اداری به فروش می رسد. این ماشین حساب دارای 14 کاراکتر می باشد که به کاربر اجازه می دهد تا بتواند محاسبات و عملیات خود را بتواند تا 14 رقم مشاهده نماید. 

ماشین حساب Sharp EL-CC14GP

دکمه های به کار رفته در ماشین حساب شارپ مدل EL-CC14GP دارای ویژگی هایی همچون: قابلیت بررسی و تصحیح محاسبات و اعداد، قابلیت درج برای ثبت عملیات مختلف، قابلیت حذف برای پاک کردن داده های قبلی، دکمه 000 برای استفاده آسان و دسترسی سریع و قابلیت محاسبه ی مالیات بوده و می تواند اعداد اعشاری را رو به بالا و رو به پایین گرد نماید. ماشین حساب Sharp مدل EL-CC14GP شامل  بدنه ای مقاوم با رنگ مشکی بوده و از فرمت اعشاری برابر با F4320A بهره برده است.

پرسش های متداول ماشین حساب شارپ EL-CC14GP

روش خرید ماشین حساب شارپ EL-CC14GP

شما می توانید جهت خرید ماشین حساب شارپ EL-CC14GP به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید ماشین حساب شارپ، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب ماشین حساب Sharp در سایت آی تی بازار، گارانتی مادیران است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.