مرجع قیمت روز کالاهای دیجیتال و معرفی منابع فروش بازار آی تی ایران

لیست قیمت کابل فیبر نوری

لیست قیمت کابل فیبر نوری توسط فروشگاه های اینترنتی و نمایندگی های فروش کابل فیبر نوری قیمت گذاری شده است. جهت خرید اینترنتی کابل فیبر نوری و اطلاع از قیمت، بر روی هر کالا کلیک نموده و پس از مقایسه قیمت فروش و مشخصات فنی با فروشنده یا نمایندگی مورد نظرتان تماس حاصل فرمایید. شما در آی تی بازار می توانید پایین ترین قیمت کالاهای دیجیتال مانند انواع کابل فیبر نوری را از بین تولیدکنندگان داخلی، واردکنندگان اصلی و نمایندگان فروش دریافت نمایید.
سایت آی تی بازار توصیه می کند کابل فیبر نوری را با گارانتی اصلی تهیه نمایید.
جهت چاپ لیست قیمت کابل فیبر نوری بر روی آیکون پرینت کلیک نمایید.

نام کالاپایین ترین قیمت (ریال)بروزرسانی
پچ کورد فیبر نوری هواتنگ SC-FC SM Duplex 3m 350,000 3 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری برندرکس 12Core MM 105,000 3 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری برندرکس 24Core SM 120,000 3 دقیقه قبل
پچ کورد فیبر نوری هواتنگ SC-LC SM Duplex 3m 300,000 3 دقیقه قبل
پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 2m AJ835A 1,200,000 8 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری نگزنس UC 24x OM3 LSZH N165.481 79,000 10 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری نگزنس 24Core SM OUT 43,000 10 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری نگزنس 12Core SM OUT 23,000 10 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری نگزنس UC 12x OM2 PE N162.185 40,000 10 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری نگزنس TB 8x OM2 LSZH N162.023 28,000 10 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری نگزنس UC 8x OS2 PE N164.183 21,000 10 دقیقه قبل
پیگتیل فیبر نوری نگزنس SC SM 1m N123.4MCY 50,000 10 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری نگزنس UC 24x OM2 PE N162.191 19,000 10 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری نگزنس UT 12x OM2 LSZH N162.231 39,000 10 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری نگزنس UT 12x OS2 LSZH N164.225 12,000 10 دقیقه قبل
پیگتیل فیبر نوری نگزنس LC SM 1m N123.4MLY 75,000 10 دقیقه قبل
پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-FC SM Duplex 10m 290,000 10 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری نگزنس UT 24x OS2 LSZH N164.231 35,000 10 دقیقه قبل
پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-FC SM Duplex 20m 290,000 10 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری نگزنس UC 8x OM2 PE N162.183 42,000 10 دقیقه قبل
کاربر گرامی، شما در حال مشاهده لیست قیمت کابل فیبر نوری هستید. جهت مشاهده لیست قیمت کابل فیبر نوری با برندهای مختلف، روی برند مورد نظرتان کلیک نمایید.