مرجع قیمت روز کالاهای دیجیتال و معرفی منابع فروش بازار آی تی ایران

لیست قیمت کابل فیبر نوری

لیست قیمت کابل فیبر نوری توسط فروشگاه های اینترنتی و نمایندگی های فروش کابل فیبر نوری قیمت گذاری شده است. جهت خرید اینترنتی کابل فیبر نوری و اطلاع از قیمت، بر روی هر کالا کلیک نموده و پس از مقایسه قیمت فروش و مشخصات فنی با فروشنده یا نمایندگی مورد نظرتان تماس حاصل فرمایید. شما در آی تی بازار می توانید پایین ترین قیمت کالاهای دیجیتال مانند انواع کابل فیبر نوری را از بین تولیدکنندگان داخلی، واردکنندگان اصلی و نمایندگان فروش دریافت نمایید.
سایت آی تی بازار توصیه می کند کابل فیبر نوری را با گارانتی اصلی تهیه نمایید.
جهت چاپ لیست قیمت کابل فیبر نوری بر روی آیکون پرینت کلیک نمایید.

نام کالاپایین ترین قیمت (ریال)بروزرسانی
پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 5m AJ836A1,400,000 37 ثانیه قبل
پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 15m AJ837A2,000,000 37 ثانیه قبل
پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 2m AJ835A1,200,000 37 ثانیه قبل
کابل فیبر نوری برندرکس 12Core OM3160,000 4 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری برندرکس 24Core SM Out120,000 4 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری برندرکس 24Core OM3285,000 4 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری برندرکس 48Core SM Out200,000 4 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری برندرکس 8Core MM89,000 4 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری برندرکس 12Core MM110,000 4 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری برندرکس 12Core SM90,000 4 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری برندرکس 24Core SM125,000 4 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری برندرکس 8Core MM Out95,000 4 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری برندرکس 8Core MM In-Out90,000 4 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری برندرکس 12Core MM In-Out110,000 4 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری برندرکس 12Core MM Out120,000 4 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری برندرکس 24Core MM Out190,000 4 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری برندرکس 8Core SM Out85,000 4 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری برندرکس 8Core SM In-Out63,000 4 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری برندرکس 12Core SM In-Out90,000 4 دقیقه قبل
کابل فیبر نوری برندرکس 12Core SM Out90,000 4 دقیقه قبل
کاربر گرامی، شما در حال مشاهده لیست قیمت کابل فیبر نوری هستید. جهت مشاهده لیست قیمت کابل فیبر نوری با برندهای مختلف، روی برند مورد نظرتان کلیک نمایید.