Connect with us

تلویزیون های شگفت انگیز OLED ال جی تحسین برانگیز در سراسر دنیا

منتشر شده

در

ویزیون های شگفت انگیز OLED ال جی تحسین برانگیز در سراسر دنیا

از وقی که کمپانی ال جی الکترونیکس از تلویزیون های شگفت انگیز OLED خود پرده برداشته است ، این محصولات مورد تحسین کارشناسان بسیاری از سراسر جهان قرار گرفته اند. محصولاتی که حتی منتقدان سخت گیر دنیای تکنولوژی را به تحسین خود واداشته است.به خصوص، EC93000GI از همه جهان توجهات زیادی را به خود جلب کرد و بهترین نقدکننده‌های محصولات صنعتی نظیر CNET، فناوری OLED شرکتال جیرا ستودند. پس از استفاده آزمایشی از EC93000GI نقدکننده‌ها تلویزیون OLED ال‌جی را به عنوان بهترین تلویزیون موجود در بازار با کیفیت تصویری بی‌همتا و طراحی منحصر به فرد نامیدند.

برای اینکه متوجه شوید چرا تلویزیون OLED بهترین محصول موجود در بازار است، در اینجا نظرات برخی از شناخته‌شده‌ترین رسانه‌های سراسر دنیا را آورده‌ایم.در ادامه بااخبار آی تیبازار همراه باشید.

بهترین کیفیت تصویر تاریخ

تلویزیون های شگفت انگیز OLED ال جی تحسین برانگیز در سراسر دنیا

همانطور که می‌دانیم، ال‌جی با نوآورانه‌ترین محصولات جهان رهبری بازار تلویزیون را در دست دارد که این موضوع سختگیرترین منتقدین محصولات صنعتی را تحت تأثیر قرار داده است. CNET که شهره نقدهای تیزبینانه است، EC93000GI را در سه کلمه توصیف می‌کند: «بهترین تصویر تاریخ». و آنچه که تلویزیون OLED ال‌جی را از سایر تلویزیون‌های بازار متمایز می‌کند تنها خارق‌العاده بودن آن نیست بلکه گیرایی و جذابیت بالای آن است.

در حالی که EC93000GI برای کیفیت ممتازش شناخته شده است، ال‌جی را نیز در جایگاه پیشگام و پیشروی بازار تلویزیون OLED قرار می‌دهد. پیشگامی ال‌جی در کشف فناوری نمایشگری کاملاً جدید انقلابی در بازار تلویزیون‌های OLED به وجود آورده است. به عنوان نسل بعدی تلویزیون‌های آینده با نوآورانه‌ترین قابلیت‌ها، مطمئناً عنوان رهبر تلویزیون OLED برازنده ال‌جی است.

مشکی واقعی و رنگ‌ های زنده EC93000GI

تلویزیون های شگفت انگیز OLED ال جی تحسین برانگیز در سراسر دنیا

بهترین کیفیت تصویر با رنگ‌های مشکی زنده که نقّادان هرگز در جایی دیگر شاهدش نبودند یکی از دلایل برانگیخته شدن تحسین‌ها برای EC93000GI است.

از آنجایی که تک تک پیکسل‌ها به تنهایی تولید نور می‌کنند، مشکی خالصی ایجاد می‌شود که هرگز قبلاً جایی ندیده‌اید. همچنین، با عمق رنگ ایجاد شده تمام جزئیات تصویر به وضوح ارائه می‌شوند. به عنوان رهبر بازارتلویزیون‌OLED فناوری Pixel Dimming شرکت ال‌جی برتری خود را به رخ رقبا می‌کشد.

“سطح مشکی سیاه ذغالسنگی است و کنتراست عالی اجازه می‌دهد همه نوع محتوا با پویایی شگفت‌انگیز تصویر بازتولید شود”

طراحی و کاربری مدرن

تلویزیون های شگفت انگیز OLED ال جی تحسین برانگیز در سراسر دنیا

بر فراز فناوری نمایشگری خود، تلویزیون ال‌جی طراحی انقلابی مدرنی را در فرم شیک و فوق‌العاده باریک ارائه کرده است. بنا به گفته Tek.no رسانه فناوری نروژی، در تحسین نمایشگر فوق باریک این تلویزیون و سادگی پلت‌فرمش می‌توان گفت، کاربری و طراحی EC93000GI درجه یک است. تلویزیون OLED ال‌جی نمایشگر فوق باریک منحنی به زیبایی هرچه تمامتر دارد که بر طبق بینایی و گستره دید طبیعی انسان شکل داده شده است، به علاوه تجربه بصری راحتتری را ایجاد می‌کند.

در باب کاربری، تلویزیون Smart+ ال‌جی با پلتفرم webOS تجربه کاربری بی‌نظیری را ایجاد می‌کنند. Flatpanels.dk با گفتن این جمله که “نفسی عمیق از هوای تازه در مقایسه با بسیاری از رابط‌های کاربری بی‌روحی که تا کنون دیده‌ایم” برتری تلویزیون OLED شرکت ال‌جی را به رخ می‌کشد. سادگی رابط کاربری webOS در آنچه شما از تجربه بصری تلویزیونتان تصور می‌کردید انقلابی بر پا کرده است.

با توجه به کیفیت ممتازتلویزیون‌های OLED و مزایای بسیارش جای تعجب نبود که ال‌جی تحسین‌های افتخارآمیزی را از سراسر دنیا دریافت کند. به محض اینکه شما تلویزیون EC93000GI را به هال منزلتان بیاورید، حتماً متوجه خواهید شد ارزش هرچه را که بابت آن پرداخته‌اید داشته است. همانطور که رسانه سوئدی Hemmabio می‌گوید: “با پولتان کیفیت تصویری بهتر از این نمی‌توانید بدست آورید.”

2 دیدگاه

 1. صدرا

  جولای 6, 2016 در 9:17 ب.ظ

  با سلام خدمت شما
  تلویزیون های شگفت انگیز OLED ال جی تحسین برانگیز در سراسر دنیا که این تلویزیون دارای طراحی زیبایی مسیباشد و در سراسر نیا طرفداران زیادی رو به خودش جذب کرده.این تلویزیون واقعا یک تلویزیون خوبی است .

 2. محمد

  جولای 5, 2016 در 6:03 ب.ظ

  با سلام خسته نباشید
  OLED ال جی طراحی مدرنی را در فرم شیک و فوق‌العاده باریک ارائه کرده است باریک منحنی به زیبایی هرچه تمامتر دارد که بر طبق بینایی و گستره دید طبیعی انسان شکل داده شده و مورد محبوبیت قراره میگیرد امیدوارم این محصول در اینده نزدیک در ای تی بازار قرار بگیرد

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی اخبار
آرشیو اخبار