پچ کورد فیبر نوری اچ پی AK345A LC-LC SM 2m

پچ کورد فیبر نوری اچ پی AK345A LC-LC SM 2m

HP AK345A LC-LC SM 2m Fiber Optic Patch Cord
نمودار قیمت

نقد و بررسی پچ کورد فیبر نوری اچ پی AK345A LC-LC SM 2m

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری اچ پی AK345A LC-LC SM 2m


پچ کورد فیبر نوری
نوع فیبر
Single-mode
رنگ کانکتور
آبی
نوع کانکتور
LC-LC
طول کابل
2 متر
رنگ روکش کابل
زرد
جنس روکش کابل
PVC

پرسش های متداول پچ کورد فیبر نوری اچ پی AK345A LC-LC SM 2m

روش خرید پچ کورد فیبر نوری اچ پی AK345A LC-LC SM 2m

شما می توانید جهت خرید پچ کورد فیبر نوری اچ پی AK345A LC-LC SM 2m به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید پچ کورد فیبر نوری اچ پی، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.