پچ کورد فیبر نوری اچ پی QK729A MPO/MPO OM4 MM 10m

پچ کورد فیبر نوری اچ پی QK729A MPO/MPO OM4 MM 10m

HP QK729A MPO/MPO OM4 MM 10m Fiber Optic Patch Cord
نمودار قیمت

نقد و بررسی پچ کورد فیبر نوری اچ پی QK729A MPO/MPO OM4 MM 10m

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری اچ پی QK729A MPO/MPO OM4 MM 10m


پچ کورد فیبر نوری
نوع فیبر
Multi-mode
رنگ کانکتور
آبی
نوع کانکتور
MPO/MPO
طول کابل
10 متر
رنگ روکش کابل
زرد

پرسش های متداول پچ کورد فیبر نوری اچ پی QK729A MPO/MPO OM4 MM 10m

روش خرید پچ کورد فیبر نوری اچ پی QK729A MPO/MPO OM4 MM 10m

شما می توانید جهت خرید پچ کورد فیبر نوری اچ پی QK729A MPO/MPO OM4 MM 10m به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید پچ کورد فیبر نوری اچ پی، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.