پچ پنل نگزنس N521.661 24 Port Unloaded

پچ پنل نگزنس N521.661 24 Port Unloaded

Nexans N521.661 24 Port Unloaded Patch Panel
نمودار قیمت

نقد و بررسی پچ پنل نگزنس N521.661 24 Port Unloaded

 پچ پنل نگزنس 24Port N521.661 Unloaded 

از پرکاربردترین و ضروری ترین تجهیزات پسیو شبکه می توان به پچ پنل ها اشاره نمود که وظیفه برقراری ارتباط بین دستگاه توسط کابل را بر عهده دارد و می توان آن ها را در انتهای کابل های شبکه و دستگاه ها قرار داد. پچ پنل ها در اندازه های مختلفی تولید می شود و تعداد پورت های آن متفاوت می باشد و می توانید آن ها را با توجه به نیاز خود خریداری کنید. این مدل از پچ پنل توسط کمپانی نگزنس ساخته شده است که از 24 پورت بهره می برد و یک پچ پنل Unloaded می باشد. این مدل از پچ پنل Nexans با کابل های LANmark-7A, LANmark-7, LANmark-6A, LANmark-6, and LANmark-5 سازگاری دارد و به گونه ای طراحی شده است از مکانیزم Clip-On برای اتصال ساده به زمین بهره می برد. از نظر ظاهری این قطعه سخت افزاری در ارتفاع یک یونیت با استاندارد 19 اینچ طراحی شده است که به راحت در کنار دیگر تجهیزات شبکه قرار می گیرد.

تفاوت Loaded و Unloaded بودن پچ پنل :

پچ پنل ها به دوسته Loaded و Unloaded تقسیم بندی می شود که تفاوت آن ها در وجود نداشتن کیستون یا وجود داشتن کیستون می باشد. در پچ پنل های لودد کیستون وجود دارد و در بردی که برای آن طراحی شده است تعدادی کیستون با مشخصات ثابتی قرار گرفته است که و می توانید کابل ها را بر روی آن ها پانچ کنید ولی در پچ پنل های Unloaded کیستونی وجود ندارد و کاربر می توانید کیستون مورد نظر خود را بر روی آن نصب کند. پچ پنل های لودد به راحتی قابل نصب هستند ولی زمانی که یکی از کیستون ها خراب شود مجبور به تعویض کل پچ پنل می باشد ولی در پچ پنل های آن لودد این مشکل وجود ندارد و در زمان خرابی کیستون فقط کیستون مورد نظر را تعویض می کنید.

مشخصات فنی پچ پنل 24 پورت نگزنس N521.661 Unloaded :

 • تعداد پورت کیستون : 24 پورت
 • سایر مشخصات :
  • سازگاری با کابل های LANmark-7A, LANmark-7, LANmark-6A, LANmark-6, and LANmark-5
  • سازگار با تمام دسته های عملکرد اتصال
  • مکانیزم Clip-On برای اتصال ساده به زمین
  • نصب سریع و آسان
  • دارای 24 پورت(ورودی) RJ45
  • دارای نگهدارنده کابل در پشت پچ پنل
  • اتصال سریع و آسان به سیستم ارت
  • مطابق با استاندارد 19 اینچ
  • ارتفاع یک یونیت (1U)

پرسش های متداول پچ پنل نگزنس N521.661 24 Port Unloaded

روش خرید پچ پنل نگزنس N521.661 24 Port Unloaded

شما می توانید جهت خرید پچ پنل نگزنس N521.661 24 Port Unloaded به دو روش اقدام نمایید:

 1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
 2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید تجهیزات پسیو شبکه نگزنس، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، برخی از گارانتی های محبوب تجهیزات پسیو شبکه Nexans در سایت آی تی بازار، گارانتی شبکه پویا، وینسر Winsir و سیسکو سل است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.