آداپتور فیبر نوری نگزنس LC-LC Duplex SM N205.621

آداپتور فیبر نوری نگزنس LC-LC Duplex SM N205.621

Nexans LC-LC Duplex SM N205.621 Fiber Optic Adapter

نقد و بررسی آداپتور فیبر نوری نگزنس LC-LC Duplex SM N205.621

Optic Fibre Adapter Nexans LC-LC Duplex Single Mode N205.621

آداپتور های فیبر نوری عموما داخل پچ پنل مخصوص فیبر قرار می گیرد و انواع مختلف آن متناسب با نوع کانکتور بصورت دو پورت Duplex یا تک پورت Simplex وجود دارد. آداپتور فیبر نوری که جزیی از تجهیزات پسیو شبکه است واسط بین فیبر نوریی که کانکتور بر روی آن نصب شده و پچ کورد فیبر نوری می باشد.

مشخصات فنی آداپتور فیبر نوری نگزنس LC-LC Duplex Single Mode N205.621

  • برند: Nexans
  • آداپتور فیبر نوری LC-LC Single Mode
  • پارت نامبر: N205.621
  • کانکتور: Duplex

پرسش های متداول آداپتور فیبر نوری نگزنس LC-LC Duplex SM N205.621

روش خرید آداپتور فیبر نوری نگزنس LC-LC Duplex SM N205.621

شما می توانید جهت خرید آداپتور فیبر نوری نگزنس LC-LC Duplex SM N205.621 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید تجهیزات پسیو شبکه نگزنس، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، برخی از گارانتی های محبوب تجهیزات پسیو شبکه Nexans در سایت آی تی بازار، گارانتی شبکه پویا و سیسکو سل است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.