ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD

Cisco GLC-SX-MMD SFP Multimode Module

نقد و بررسی ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD

ماژول فیبر نوری سیسکو یک قطعه سخت افزاری در تجهیزات شبکه است که به سخت افزاراصلی متصل می شود و بسته به نیاز شبکه امکاناتی را به آن اضافه می کند. ماژولهای SFP یا Mini GIBIC ، ماژول هستند که انواع پورت های گیگابیت بر روی فیبر نوری و کابل مسی را ارائه می دهند. این ماژول فیبر نوری از نوع SFP با طول موج 850 نانومتر می باشد و از حداکثر فاصله 500 متر نیز بهره می برد

مشخصات ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD :

  • برند: Cisco
  • نرخ انتقال اطلاعات : 1.25 گیگا بیت بر ثانیه
  • نوع ماژول : SFP
  • طول موج : 850nm
  • حداکثر فاصله : 500 متر
  • نوع تکنولوژی ارتباطی :wired
  • نوع کابل بندی :1000Base-SX
  • نوع فیبر :MMF
  • نوع کانکتور :Duplex LC

پرسش های متداول ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD

روش خرید ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD

شما می توانید جهت خرید ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید ماژول فیبر نوری سیسکو، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، برخی از گارانتی های محبوب ماژول فیبر نوری Cisco در سایت آی تی بازار، گارانتی پیشرو ارتباط نت سان، سامانه هوشمند سورنا و هاناتل است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.