ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD

Cisco GLC-LH-SMD SFP Module
نمودار قیمت

نقد و بررسی ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD

یکی از پرکاربرد ترین قطعات سخت افزاری در شبکه ماژول های فیبر نوری می باشد که می توانید برای ارتقای پهنای باند خود از این ماژول ها استفاده کنید. ماژول ها را می توانید بر حسب نیاز و هزینه خود خریداری کنید زیرا با توجه به سرعت و کیفیت، قیمت مختلفی دارند. این ماژول های فیبر نوری با اکثر سوئیچ های شبکه ای که دارای پورت Uplink، سازگاری دارند و شما با توجه به نیاز خود می توانید به راحتی آن ها را برای دستگاه خود نصب کنید. این قطعه سخت افزاری با ابعاد 8.5*13.4*56.5 میلیمتر و با وزن 75 گرم در بازار تجهیزات شبکه عرضه شده اند.

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD

تبادل اطلاعات در ماژول SFP سیسکو GLC-LH-SMD 

کانکتور به کار رفته برای این ماژول فیبر نوری LC می باشد و سوکتی از نوع SFP ,mini-GBIC برای آن استفاده کرده اند که برای تبادل اطلاعات از سرعت Ethernet 1000Base-T بهره می برد. این مدل از ماژول SFP با پروتکل های CE, FCC Class A certified, CISPR 22 Class A, EN55022, VCCI Class A ITE, EN55024 سازگاری دارد و برای شبکه هایی که دارای این پروتکل هستند مورد استفاده قرار می گیرد. پردازنده استفاده شده برای این ماژول بسیار با کیفیت بوده و اندازه هسته یا Core Size آن برابر با 62.5 میکرومتر می باشد، پردازنده استفاده شده برای آن باعث شده است که سرعت شبکه و تجزیه و تحلیل داده ها با سرعت بالاتری انجام شود و شبکه دچار ترافیک کمتری خواهد شد.

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD

ماژول فیبر نوری Cisco به دوحالت MultiMode و SingleMode می تواند تبادل اطلاعات کند، وقتی در حالت MultiMode باشد می تواند تا فاصله 550 متر را پشتیبانی کند در صورتی که در حالت SingleMode دیتاها را تا فاصله 10 متر ارسال می کند. نوع کابل هایی که می توانید برای این ماژول استفاده کنید Cat 6/Cat 6a می باشد که می تواند اطلاعات را با طول موج 1310nm در پهنای باند 500MHz منتقل کند. از دیگر ویژگی های این ماژول می توان به سازگاری با استاندارد Ethernet 1000Base-T و امکان Hot Plug اشاره نمود.

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD


ماژول فیبر نوری
نوع کابل فیبر نوری
MMF
نرخ انتقال دیتا
1 Gbps
طول موج
1310 نانومتر

پرسش های متداول ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD

روش خرید ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD

شما می توانید جهت خرید ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید ماژول فیبر نوری سیسکو، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، برخی از گارانتی های محبوب ماژول فیبر نوری Cisco در سایت آی تی بازار، گارانتی ATC، آریونت و سامانه هوشمند سورنا است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.