جعبه کف خواب گرد 4 ماژول ایفاپل

جعبه کف خواب گرد 4 ماژول ایفاپل

Efapel 4 Module Round Floor Box
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی جعبه کف خواب گرد 4 ماژول ایفاپل

یکی از برند هایی که در زمینه تولید جعبه های آلومینیومی و باکس های کف خواب فعالیت چشمگیری دارد، کمپانی ایفاپل بوده که هر ساله مدل های متعددی را در بازار ابزار و تجهیزات الکترونیک به فروش می رساند. یکی از محصولات کاربردی این برند، کف خواب 4 ماژول می باشد که می توان از آن در محیط های مختلف استفاده نمود. این کف خواب که با نام کف خواب پرتغالی نیز در بازار شناخته می شود، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و به شما این امکان را می دهد تا 4 کلید یا پریز را در آن جایگذاری کنید . کف خواب 4 ماژول ایفاپل در نگ های سفید، طوسی و مشکی قابل ارائه می باشد. شما می توانید این محصول را بر روی کف کاذب، صفحه های کابیت و غیره نصب کرده و به کلید و پریز های خود نظم بیشتری ببخشید. قطر بیرونی این باکس کف خواب برابر با 14 سانتیمتر و قطر قوطی آن برابر با 12 سانتیمتر در نظر گرفته شده است.

مشخصات جعبه کف خواب 4 ماژول ایفاپل : 

  • قطر بیرونی : 14 سانتیمتر
  • قطر قوطی : 12 سانتیمتر
  • تعداد ماژول : 4 عدد
  • کاربرد : قابلیت نصب انواع پریز برق، تلفن، شبکه و ...
  • رنگ بندی : طوسی، مشکی و سفید

پرسش های متداول جعبه کف خواب گرد 4 ماژول ایفاپل

روش خرید جعبه کف خواب گرد 4 ماژول ایفاپل

شما می توانید جهت خرید جعبه کف خواب گرد 4 ماژول ایفاپل به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید ابزار و تجهیزات الکترونیک ایفاپل، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.