خمیر سیلیکون دیپ کول Z5

خمیر سیلیکون دیپ کول Z5

Silicone Paste DEEPCOOL Z5
نمودار قیمت

نقد و بررسی خمیر سیلیکون دیپ کول Z5

Silicone Paste DEEPCOOL Z5

خمیر سیلیکون در واقع یک رسانای گرمایی بسیار با کیفیت است که بین دو شیء فلزی مورد استفاده قرار می گیرد که در اینجا معمول این دو شیء صفحه خنک کننده یا Heat Sink و CPU یا GPU شما می باشد. با استفاده از این خمیر گرما به راحتی بین این دو شیء رد و بدل می شود. این خمیر زمانیکه بر روی Heat Sink و CPU یا GPU شما قرار می گیرد کلیه فضاهای خالی میکروسکوپی که بر روی CPU یا Heat Sink شما قرار دارد را پر می کند ، هوایی که در این فضاهای خالی وجود دارد می تواند باعث عدم انتقال درست گرما شود و در نهایت منجر به گرم شدن پردازنده و یا هر قطعه الکترونیکی می شود که می خواهیم آن را توسط هیت سینک خنک کنید.

حجم خمیر سیلیکون دیپ کول Z5

خمیر سیلیکون های متفاوتی در بازار کامپیوتر وجود دارند که با حجم های متنوع ارائه می شوند. به علت اینکه اگر خمیر سیلیکون برای مدت زمان طولانی در معرض هوا قرار بگیرد، خشک شده و قابلیت استفاده خود را از دست می دهد، بنابراین باید دقت کرد که خمیر سیلیکونی را انتخاب کنید که از نظر حجمی با کاری که قصد دارید انجام دهید متناسب باشد. خمیر سیلیکون Deep Cool Z5 با وزن 3 گرم به بازار لوازم جانبی کامپیوتر عرضه شده است.

بسیاری از خمیرهای سیلیکون حاوی مواد شیمیایی هستند که برای انسان خطرناک می باشند. پس مراقب باشید که خمیر سیلیکون با پوست بدن شما تماس پیدا نکند و اگر تماس پیدا کرد، سریعا پوست خود را بشویید.

مشخصات فنی خمیر سیلیکون دیپ کول Z5

- Color: Silver gray  
- brand:Deepcool
- Thermal Conductivity: >4 W/m-K  
- Thermal Impedance: <0.159℃-in²/W
- Dielectric Constant A: >6  
- Viscosity: 76cps
- Net Weight: 3.0g

پرسش های متداول خمیر سیلیکون دیپ کول Z5

روش خرید خمیر سیلیکون دیپ کول Z5

شما می توانید جهت خرید خمیر سیلیکون دیپ کول Z5 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید سایر لوازم جانبی دیپ کول، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب سایر لوازم جانبی Deepcool در سایت آی تی بازار، گارانتی دیجیتال است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.