ذخیره ساز تحت شبکه دل PowerVault MD1200

ذخیره ساز تحت شبکه دل PowerVault MD1200

Dell PowerVault MD1200 DAS Storage
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی ذخیره ساز تحت شبکه دل PowerVault MD1200

DAS Storage Dell  PowerVault MD1200

امنیت DAS با توجه به وجود تکنولوژی RAID در این دستگاه، با سوختن 1 یا 2 هارد دیسک داخل دستگاه ( با توجه به نوع دستگاه )، به هیچ عنوان اطلاعات از بین نمی رود، به این صورت که شما در یک DAS کوچک (2BAY) با 2 هارد، اطلاعات شما هنگام کپی روی دستگاه، در هر 2 هارد دیسک کپی می شود و با سوختن یک هارد دیسک اطلاعات از بین نمی رود.درایوهای اکسترنال را DAS نیز می‌نامند. DAS مخفف عبارت Direct-Attached Storage به معنی «فضای ذخیره‌سازی اتصال مستقیم» است. علت این نام‌گذاری نیز این است که آنها، به طور مستقیم به میزبان (که می‌تواند یک رایانه، یک سرور یا یک پلیر باشد) متصل می‌شوند و تبدیل به یک فضای ذخیره‌سازی افزایشی (Extended) جدید در میزبان شوند. دو نوع هارد درایو اکسترنال وجود دارد: قابل‌حمل (Portable) و رو‌میزی (Desktop).

مشخصات فنی ذخیره ساز تحت شبکه دل PowerVault MD1200

- Power Vault MD1200 Base 2X
- 500GB NearLine SAS 6Gbps 7.2k 3.5" HD
-  Redundant Power Supply 600W,2M SAS Connector External Cable
- 3Yr Zigorat Guaranty
- Rack Rails DAS

پرسش های متداول ذخیره ساز تحت شبکه دل PowerVault MD1200

روش خرید ذخیره ساز تحت شبکه دل PowerVault MD1200

شما می توانید جهت خرید ذخیره ساز تحت شبکه دل PowerVault MD1200 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید ذخیره ساز تحت شبکه DAS دل، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، گارانتی محبوب ذخیره ساز تحت شبکه DAS Dell در سایت آی تی بازار، گارانتی مادیران است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.