آداپتور فیبر نوری گیگانت SC-SC MM Duplex

آداپتور فیبر نوری گیگانت SC-SC MM Duplex

Giganet SC-SC MM Duplex Fiber Optic Adapter
نمودار قیمت

نقد و بررسی آداپتور فیبر نوری گیگانت SC-SC MM Duplex

Adapter Giganet SC-SC Multi Mode Duplex

آداپتور های فیبر نوری که محصولی از تجهیزات پسیو شبکه است و عموما داخل پچ پنل مخصوص فیبر قرار می گیرند و انواع مختلف آن متناسب با نوع کانکتور بصورت دو پورت Duplex یا تک پورت Simplex وجود دارد. آداپتور فیبر نوری واسط بین فیبر نوری ای که کانکتور بر روی آن نصب شده و پچ کورد فیبر نوری می باشد.

مشخصات فنی آداپتور فیبر نوری گیگانت SC-SC Multi Mode Duplex

  • برند: Giganet
  • نوع کالا: آداپتور فیبرنوری
  • نوع آداپتور: SC
  • تعداد آداپتور: Duplex
  • پارت نامبر: GN-DADPT-XX-YY
  • نوع آداپتور: Multi Mode

پرسش های متداول آداپتور فیبر نوری گیگانت SC-SC MM Duplex

روش خرید آداپتور فیبر نوری گیگانت SC-SC MM Duplex

شما می توانید جهت خرید آداپتور فیبر نوری گیگانت SC-SC MM Duplex به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید تجهیزات پسیو شبکه گیگانت، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.