ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T

Cisco GLC-T SFP Module
نمودار قیمت

نقد و بررسی ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T

ماژول یک قطعه سخت افزاری می باشد که کاربرد های متعددی دارد و با توجه به نیاز خود می توانید دستگاه خود را توسط ماژول ارتقا دهید. این مدل از ماژول سیسکو یک ماژول فیبر نوری است که با سوئیچ هایی که دارای پورت Uplink هستند، سازگاری دارد. SFP ماژول مدل های مختلفی دارد و برای اکثر سوئیچ های سیسکو مناسب می باشد. شما می توانید به راحتی این قطعه سخت افزاری را به سوئیچ های خود متصل کنید و با توجه به نوع پورت و هزینه، ماژول خود را انتخاب کنید و پهنای باند انتقال شبکه را ارتقا دهید.

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T

مشخصات ماژول SFP سیسکو GLC-T 

کانکتور این ماژول ها متفاوت می باشد، این مدل، از کانکتور LC استفاده می کند و فیبری از نوع SFP ,mini-GBIC برای آن استفاده شده است که می تواند داده ها را با سرعت Ethernet 1000Base-T منتقل کند. از این ماژول فیبر نوری می توانید در شبکه هایی استفاده کنید که از پروتکل های CE, FCC Class A certified, CISPR 22 Class A, EN55022, VCCI Class A ITE, EN55024 استفاده می کنند. این قطعه سخت افزاری از یک پردازنده با کیفیت Cisco استفاده می کند که در پردازش دیتاها سرعت بالایی دارد و باعث ترافیک کمتر در شبکه می شود و همانطور که می دانید پردازنده نقش مهمی در سرعت پردازش دارد و زمانی که از یک پردازنده خوب استفاده شود، شبکه دچار ترافیک کمتری خواهد شد. کابل هایی که از نوع Cat 6/Cat 6a می باشند را می توانید برای این ماژول ها استفاده کنید. ابعاد این محصول برابر با 8.5*13.4*56.5 میلیمتر و وزنی برابر 75 گرم است که در بازار تجهیزات شبکه عرضه شده است.

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T در کنار هم

عملکرد ماژول فیبر نوری Cisco GLC-T 

نوع انتقال اطلاعات در ماژول سیسکو متفاوت می باشد و می توانید به حالت های MultiMode و SingleMode آن را تنظیم کنید. در حالت SingleMode این قطعه تا فاصله 10 متر را پشتیبانی می کند و حالت MultiMode فقط تا فاصله 550 متر را ساپورت می کند. از دیگر ویژگی های ماژول فیبر نوری Cisco مدل GLC-T که یک ماژول SFP می باشد، می توان به امکان Hot Plug، سازگاری با استاندارد Ethernet 1000Base-T، با فرستنده و گیرنده 10G در فیبرنوری تا 100 متر طول لینک اشاره نمود.

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T


ماژول فیبر نوری
نوع ماژول فیبر نوری
SFP
نوع کابل فیبر نوری
Cat 6/Cat 6a
نوع کانکتور فیبر نوری
LC
طول موج
1310 نانومتر

پرسش های متداول ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T

روش خرید ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T

شما می توانید جهت خرید ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید ماژول فیبر نوری سیسکو، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، برخی از گارانتی های محبوب ماژول فیبر نوری Cisco در سایت آی تی بازار، گارانتی ATC، آریونت و پیشرو ارتباط نت سان است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.