ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM

Cisco GLC-LH-SM SFP Module
نمودار قیمت

نقد و بررسی ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM

ماژول SFP سیسکو GLC-LH-SM یک قطعه سخت افزاری کاربردی و مورد نیاز شبکه می باشد که با سوئیچ هایی که از پورت Uplink فیبرنوری استفاده می کنند، سازگاری دارد. این مدل از SFP ماژول می تواند انواع مختلف سوئیچ های سیسکو را پشتیبانی کند. این قطعه سخت افزاری به راحتی به سوئیچ ها متصل می شود و شما می توانید با توجه به نیاز خود در سرعت، نوع پورت و هزینه، ماژول خود را خریداری کنید و پهنای باند خود را ارتقا دهید. کانکتورهای ماژول فیبر نوری Cisco متفاوت است برخی از آن ها از کانکتور RJ45 استفاده می کنند و برخی دیگر از کانکتور LC, SC بهره می برند. این مدل از ماژول سیسکو با کانکتور LC ساخته شده است که نسبت به کانکتورهای SC کوچکتر است.

چندین ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM در کنار هم

مشخصات ماژول SFP سیسکو GLC-LH-SM

نوع فیبر به کار رفته در این قطعه از نوع MMF می باشد که سرعتی برابر با 1000BASE-LX/LH دارد. این مدل از SFP ماژول با طول موج میانگین 1310nm داده ها را دریافت و ارسال می کند که کمترین طول موج آن برابر با 1260nm و بیشترین طول موج آن برابر با 1355nm می باشد. پردازنده به کار رفته در این ماژول فیبر نوری در حجم 62.5 میکرومتر طراحی شده است که از توان بالایی بهره می برد و از قدرت ارسال 3 تا 9.5 dBm و قدرت دریافت 3 تا 20 dBm بهره می برد. دیتاهای ارسالی در این ماژول با سرعت بالایی و در پهنای باند 500 مگاهرتز منتقل می شود. این ماژول های SFP به راحتی به سوئیچ ها یا دستگاه هایی که دارای ورودی SFP ماژول هستند، مورد استفاده قرار می گیرد و در ابعاد 8.5*13.4*56.5 میلیمتر و با وزن 75 گرم در بازار تجهیزات شبکه عرضه شده است.

چهار ماژول فیبر نوری GLC-LH-SM در کنار یکدیگر

ورودی های این قطعه سخت افزاری که دارای سرعت 1000Base-LX/LH هستند را می توانید در حالت های MultiMode و SingleMode استفاده کنید و با استاندارد IEEE 802.3z سازگاری دارد. زمانی که شما از ماژول فیبر نوری در حالت SingleMode استفاده می کنید می تواند تا فاصله حداکثر 10 کیلومتر را پشتیبانی کند، در صورتی که در حالت MultiMode فقط تا فاصله 550 متر را ساپورت می کند. این سری از ماژول فیبر نوری سیسکو با کابل های پچ کورد که دارای کانکتورهای PC یا UPC هستند، مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM


ماژول فیبر نوری
نوع ماژول فیبر نوری
MMF

پرسش های متداول ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM

روش خرید ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM

شما می توانید جهت خرید ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید ماژول فیبر نوری سیسکو، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید. در حال حاضر، برخی از گارانتی های محبوب ماژول فیبر نوری Cisco در سایت آی تی بازار، گارانتی پیشرو ارتباط نت سان، دیجیتال و ATC است.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.