ماژول آداپتور فیبر نوری کورنینگ SC-SC SM White

ماژول آداپتور فیبر نوری کورنینگ SC-SC SM White

Corning SC-SC SM White LANC Adapter Module
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی ماژول آداپتور فیبر نوری کورنینگ SC-SC SM White

Corning LANC Adapter Module SC-SC Duplex SM OS2

ماژول آداپتور فیبر نوری که محصولی از تجهیزات پسیو شبکه می باشد دارای انواع مختلفی همچون SC در حالتهای مالتی مود و سینگل مود بوده که با استاندارد های OM3,OM2,OM1 ،OS1 ،OS2 برای پچ پنل های سری LANS مورد استفاده قرار می گیرد و در رنگ سفید و مشکی موجود می باشد.

مشخصات فنی ماژول آداپتور فیبر نوری کورنینگ SC-SC SM White

- Corning LANC Adapter Module part Number : LANC-MOD-D8-W
- Dimensions : 36 mm x 26 mm x 26.6 mm
- Weight: 0.01 kg
- Fibre Category : SM (OS2)
- Housing material : Composite
- Number of adapters : 1
- Socket colour: white
- Adapter type: SC duplex
-  Insert Material : Metal
- Adapter housing colour:  Blue

پرسش های متداول ماژول آداپتور فیبر نوری کورنینگ SC-SC SM White

روش خرید ماژول آداپتور فیبر نوری کورنینگ SC-SC SM White

شما می توانید جهت خرید ماژول آداپتور فیبر نوری کورنینگ SC-SC SM White به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید تجهیزات پسیو شبکه کورنینگ، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.