ماژول آداپتور فیبر نوری کورنینگ LC-LC SM Black

ماژول آداپتور فیبر نوری کورنینگ LC-LC SM Black

Corning LC-LC SM Black LANC Adapter Module
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی ماژول آداپتور فیبر نوری کورنینگ LC-LC SM Black

LANC Adapter Module Corning LC-LC SM OS2

این ماژول آداپتور فیبر نوری که محصولی از تجهیزات پسیو شبکه می باشد از نوع دو سر LC در حالت سینگل مود بوده و با استاندارد ،OS2 برای پچ پنل های سری LANS مورد استفاده قرار می گیرد و این ماژول آداپتور فیبر نوری در رنگ مشکی موجود می باشد.

مشخصات فنی ماژول آداپتور فیبر نوری کورنینگ LC-LC SM Black

- part Number: LANC-MOD-L4-B
- Corning LANC  Adapter Module Dimensions : 18 mm x 26 mm x 26.6 mm
- Weight: 0.05 kg
- Fibre Category : SM (OS2)
- Housing material : Composite
- Number of adapters : 1
- Socket colour: black
- Adapter type: LC Duplex
-  Insert Material : Metal
- Adapter housing colour:  Blue

پرسش های متداول ماژول آداپتور فیبر نوری کورنینگ LC-LC SM Black

روش خرید ماژول آداپتور فیبر نوری کورنینگ LC-LC SM Black

شما می توانید جهت خرید ماژول آداپتور فیبر نوری کورنینگ LC-LC SM Black به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید تجهیزات پسیو شبکه کورنینگ، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.