آی تی بازار
تصویر محصول

آداپتور فیبر نوری اف کی اس SC-SC SM Duplex

FKS SC-SC SM Duplex Fiber Optic Adapter
برند: FKS

فروشگاه ها
توضیحات
مشخصات
دیدگاه کاربران
روش های خرید
کاربر گرامی در 15 روز گذشته هیچ فروشگاهی روی کالای آداپتور فیبر نوری اف کی اس SC-SC SM Duplex قیمت گذاری نکرده است.

نقد و بررسی آداپتور فیبر نوری اف کی اس SC-SC SM Duplex

Fiber Optic Adapter FKS SC-SC Single Mode Duplex

آداپتور فیبر نوری واسط بین فیبر نوری ای که کانکتور بر روی آن نصب شده و پچ کورد فیبر نوری می باشد. این آداپتور عموما داخل پچ پنل مخصوص فیبر قرار می گیرد و انواع مختلف آن متناسب با نوع کانکتور بصورت دو پورت Duplex یا تک پورت Simplex وجود دارد. آداپتورهای  فیبر نوری جزیی از تجهیزات پسیو شبکه می باشند.

مشخصات فنی آداپتور فیبر نوری اف کی اس SC-SC Single Mode Duplex

  • برند: FKS
  • آداپتور فیبرنوری SC Duplex

دیدگاه کاربران درباره آداپتور فیبر نوری اف کی اس SC-SC SM Duplex

هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین شخصی باشید که دیدگاهتان را درباره آداپتور فیبر نوری اف کی اس SC-SC SM Duplex ارسال می کنید.

روش خرید آداپتور فیبر نوری اف کی اس SC-SC SM Duplex

شما می توانید جهت خرید آداپتور فیبر نوری اف کی اس SC-SC SM Duplex به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید تجهیزات پسیو شبکه اف کی اس، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.