آی تی بازار
تصویر محصول

آداپتور فیبر نوری اف کی اس SC-SC SM Simplex

FKS SC-SC SM Simplex Fiber Optic Adapter
برند: FKS

فروشگاه ها
توضیحات
مشخصات
دیدگاه کاربران
روش های خرید
کاربر گرامی در 15 روز گذشته هیچ فروشگاهی روی کالای آداپتور فیبر نوری اف کی اس SC-SC SM Simplex قیمت گذاری نکرده است.

نقد و بررسی آداپتور فیبر نوری اف کی اس SC-SC SM Simplex

Fiber Optic Adapter FKS SC-SC Single Mode Simplex

آداپتور های فیبر نوری به دو شکل ساده و هیبرید در انواع پلاستیکی و فلزی به صورت simplex و Duplex تولید می گردند. آداپتور های فیبر نوری سینگل مود و مالتی مود در انواع پچ پنل ها و باکس ها و انواع OCDF ها مورد استفاده قرار می گیرد. این آداپتورهای فیبر نوری جزیی از تجهیزات پسیو شبکه می باشند.

مشخصات فنی آداپتور فیبر نوری اف کی اس SC-SC Single Mode Simplex

  • برند آداپتور فیبرنوری : FKS
  • نوع کانکتور : SC-SC
  • تعداد کانکتور فیبر نوری: Simplex

دیدگاه کاربران درباره آداپتور فیبر نوری اف کی اس SC-SC SM Simplex

هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین شخصی باشید که دیدگاهتان را درباره آداپتور فیبر نوری اف کی اس SC-SC SM Simplex ارسال می کنید.

روش خرید آداپتور فیبر نوری اف کی اس SC-SC SM Simplex

شما می توانید جهت خرید آداپتور فیبر نوری اف کی اس SC-SC SM Simplex به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید تجهیزات پسیو شبکه اف کی اس، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.