آداپتور فیبر نوری اف کی اس FC-SC SM Simplex

آداپتور فیبر نوری اف کی اس FC-SC SM Simplex

FKS FC-SC SM Simplex Fiber Optic Adapter
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی آداپتور فیبر نوری اف کی اس FC-SC SM Simplex

Fiber Optic Adapter FKS FC-SC Single Mode Simplex

آداپتور فیبر نوری واسط بین فیبر نوری ای که کانکتور بر روی آن نصب شده و پچ کورد فیبر نوری می باشد. این آداپتور عموما داخل پچ پنل مخصوص فیبر قرار می گیرد و انواع مختلف آن متناسب با نوع کانکتور بصورت دو پورت Duplex یا تک پورت Simplex وجود دارد. آداپتور فیبر نوری نوعی از تجهیزات پسیو شبکه می باشد.

مشخصات فنی آداپتور فیبر نوری اف کی اس FC-SC Single Mode Simplex

پرسش های متداول آداپتور فیبر نوری اف کی اس FC-SC SM Simplex

روش خرید آداپتور فیبر نوری اف کی اس FC-SC SM Simplex

شما می توانید جهت خرید آداپتور فیبر نوری اف کی اس FC-SC SM Simplex به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید تجهیزات پسیو شبکه اف کی اس، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.