آی تی بازار
تصویر محصول

آداپتور فیبر نوری اف کی اس ST-ST SM Simplex

FKS ST-ST SM Simplex Fiber Optic Adapter
برند: FKS

فروشگاه ها
توضیحات
مشخصات
دیدگاه کاربران
روش های خرید
کاربر گرامی در 15 روز گذشته هیچ فروشگاهی روی کالای آداپتور فیبر نوری اف کی اس ST-ST SM Simplex قیمت گذاری نکرده است.

نقد و بررسی آداپتور فیبر نوری اف کی اس ST-ST SM Simplex

Fiber Optic Adapter ST-ST Single Mode Simplex

آداپتور های فیبر نوری که محصولی از تجهیزات پسیو شبکه هستند به دو شکل ساده و هیبرید در انواع پلاستیکی و فلزی به صورت simplex و Duplex تولید می گردند. آداپتور های فیبر نوری سینگل مود و مالتی مود در انواع پچ پنل ها و باکس ها و انواع OCDF ها مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات فنی آداپتور فیبر نوری اف کی اس ST-ST Single Mode Simplex

دیدگاه کاربران درباره آداپتور فیبر نوری اف کی اس ST-ST SM Simplex

هنوز دیدگاهی ارسال نشده است اولین شخصی باشید که دیدگاهتان را درباره آداپتور فیبر نوری اف کی اس ST-ST SM Simplex ارسال می کنید.

روش خرید آداپتور فیبر نوری اف کی اس ST-ST SM Simplex

شما می توانید جهت خرید آداپتور فیبر نوری اف کی اس ST-ST SM Simplex به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید تجهیزات پسیو شبکه اف کی اس، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.