آداپتور فیبر نوری اکسین SC-SC MM Duplex SC1MDP1

آداپتور فیبر نوری اکسین SC-SC MM Duplex SC1MDP1

OXIN SC-SC MM Duplex SC1MDP1 Fiber Optic Adapter
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی آداپتور فیبر نوری اکسین SC-SC MM Duplex SC1MDP1

Fiber Optic Adapter OXIN SC-SC Multi Mode Duplex

آداپتور واسط بین فیبر نوری که کانکتور بر روی آن نصب شده و پچ کورد فیبر نوری می باشد. این آداپتور عموما داخل پچ پنل مخصوص فیبر قرار می گیرد و انواع مختلف آن متناسب با نوع کانکتور بصورت 2 پورت Duplex یا تک پورت Simplex وجود دارد. آداپتور فیبر نوری جزئی از تجهیزات پسیو شبکه می باشد.

مشخصات فنی آداپتور فیبر نوری اکسین SC-SC Multi Mode Duplex:

  • نوع کالا : آداپتور فیبر نوری اکسین
  • نوع کانکتور : SC-SC
  • تعداد کانکتور : داپلکس
  • نوع فیبر قابل اتصال به کانکتور : مالتی مد
  • پارت نامبر : FAD-SC1MDP1

پرسش های متداول آداپتور فیبر نوری اکسین SC-SC MM Duplex SC1MDP1

روش خرید آداپتور فیبر نوری اکسین SC-SC MM Duplex SC1MDP1

شما می توانید جهت خرید آداپتور فیبر نوری اکسین SC-SC MM Duplex SC1MDP1 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید تجهیزات پسیو شبکه اکسین، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.