آداپتور فیبر نوری اکسین LC-LC SM Duplex LC1SD

آداپتور فیبر نوری اکسین LC-LC SM Duplex LC1SD

OXIN LC-LC SM Duplex LC1SD Fiber Optic Adapter
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی آداپتور فیبر نوری اکسین LC-LC SM Duplex LC1SD

Fiber Optic Adapter OXIN LC-LC Single Mode Duplex

آداپتور های فیبر نوری به دو شکل ساده و هیبرید در انواع پلاستیکی و فلزی به صورت Simplex و Duplex تولید می گردند. آداپتور های فیبر نوری سینگل مد و مالتی مد در انواع پچ پنل ها و باکس ها و انواع OCDF ها مورد استفاده قرار می گیرد. آداپتور فیبر نوری جزئی از تجهیزات پسیو شبکه می باشد.

مشخصات فنی آداپتور فیبر نوری اکسین LC-LC Single Mode Duplex:

  • نوع کالا : آداپتور فیبر نوری اکسین
  • نوع کانکتور : LC-LC
  • تعداد کانکتور : داپلکس
  • نوع فیبر قابل اتصال به کانکتور : سینگل مد
  • پارت نامبر : FAD-LC1SD

پرسش های متداول آداپتور فیبر نوری اکسین LC-LC SM Duplex LC1SD

روش خرید آداپتور فیبر نوری اکسین LC-LC SM Duplex LC1SD

شما می توانید جهت خرید آداپتور فیبر نوری اکسین LC-LC SM Duplex LC1SD به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید تجهیزات پسیو شبکه اکسین، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.