آداپتور فیبر نوری اکسین FC-FC SM Simplex FC1DS1

آداپتور فیبر نوری اکسین FC-FC SM Simplex FC1DS1

OXIN FC-FC SM Simplex FC1DS1 Fiber Optic Adapter
آی تی بازار، قیمت روز بازار و منابع فروش را معرفی نموده و مسئولیتی بابت معاملات انجام شده ندارد. لطفا قبل از واریز وجه تمامی جوانب خرید امن اینترنتی یا فیزیکی را در نظر بگیرید.

نقد و بررسی آداپتور فیبر نوری اکسین FC-FC SM Simplex FC1DS1

Fiber Optic Adapter OXIN FC-FC Single Mode Simplex

آداپتور فیبر نوری FC برای تقویت ساختار بیرونی از یک غلاف فلزی استفاده می کند و می تواند توسط یک پيچ تنظيم دو طرفه بسته شود. همچنین پین سرامیکی در قسمت انتهایی آن به کار رفته است. بنابراین، آداپتور فیبر نوری FC قادر به حفظ عملکرد نوری و مکانیکی پایدار برای مدت زمان طولانی باشد. می توان آن را به انواع مربعی، بیضوی شکل و دایره ای شکل با نسخه سینگل مد و مالتی مد تقسیم کرد. آداپتور FC فیبر نوری به آسانی قابل استفاده می باشد و حساس به گرد و غبار است، و امروزه با استفاده از لبه کروی بدون تغییر ساختار خارجی، عملکرد آن افزایش یافته است. آداپتور فیبر نوری جزئی از تجهیزات پسیو شبکه می باشد.

مشخصات فنی آداپتور فیبر نوری اکسین FC-FC Single Mode Simplex:

  • نوع کالا : آداپتور فیبر نوری اکسین
  • نوع کانکتور : FC-FC
  • تعداد کانکتور : سیمپلکس
  • نوع فیبر قابل اتصال به کانکتور : سینگل مد
  • پارت نامبر : FAD-FC1DS1

پرسش های متداول آداپتور فیبر نوری اکسین FC-FC SM Simplex FC1DS1

روش خرید آداپتور فیبر نوری اکسین FC-FC SM Simplex FC1DS1

شما می توانید جهت خرید آداپتور فیبر نوری اکسین FC-FC SM Simplex FC1DS1 به دو روش اقدام نمایید:

  1. خرید از فروشگاه های اینترنتی
  2. خرید حضوری و تلفنی از فروشگاه های فیزیکی بازار
قبل از خرید تجهیزات پسیو شبکه اکسین، به اصالت و گارانتی کالا دقت کنید.
سایت آی تی بازار هیچگونه مبلغی را به عنوان کمیسیون فروش از فروشگاه های معرفی شده دریافت نمی کند و تمامی خدمات آی تی بازار برای خریداران رایگان است. درآمد آی تی بازار صرفا از محل تبلیغات فروشگاه ها تامین می شود.
با مطالعه راهنمای خرید امن، با خیال آسوده معامله کنید.